Ekonomi

Cüzdanında Ziraat Bankası banka kartı olanlar dikkat: 5 gün süre verildi!

Türkiye’de vatandaşlar artık birçok harcamalarını banka kartları ile yapıyorlar. Banka kartı ile ödeme yapan Ziraat Bankası müşterilerini ilgilendiren duyuru yapıldı. Ziraat Bankası QR (Karekod) ile ödeme yapan müşterilere para hediye edecek. Kampanya 5 gün sonra bitiyor.

Ziraat Bankası banka kartı sahibi olan müşterilerine duyuruda bulundu. Yapılan açıklamada, Bankkart Mobil ve Ziraat Mobil’den QR (Karekod) ile 25 TL ve üstü yapılacak alışverişlerde, 5 TL, toplamda 25 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi. Söz konusu kampanya 30 Kasım’da yani 5 gün sonra bitecek.

Ziraat Bankası bankkart kampanyasının detayları

Kampanya Bireysel Bankkart sahibi müşterilerimiz için geçerli olup, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Bankkart Lira’lar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilere anında yüklenecektir.

İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Bankkart Mobil ve Ziraat Mobil ile POS’ta QR (Karekod) ödeme kullanılarak 25 TL ve üstü yapacağınız her alışverişinize 5 TL, toplamda 25 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanyadan kazanılabilecek maksimum Bankkart Lira tutarı 25 TL’dir.

Kampanya 1 Kasım-30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanya süresi boyunca QR ile alışverişler peşin ya da taksitli yapılabilir.

QR ile Ödeme yapmak için; QR ile ödeme yapacağınızı görevliye iletin. Bankkart Mobil’de “Ödemeler” menüsündeki Ödeme’yi seçin ve POS ekranındaki barkodu Bankkart Mobil’deki ödeme ekranına okutun. Ödemede kullanacağınız kartı Bankkart Mobil’den seçin ve onay vererek ödemeyi tamamlayın.