GündemMagazin

Cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcısı Faruk Fatih Özer’in ünlü isimle ilişkisi olduğu ortaya çıktı!

Kripto para borsası Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in internet sistemlerini kapatması ve yaklaşık 2 milyar dolarlık kripto para ile yurt dışına çıkması üzerine “Cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcılığı” olarak gündemden düşmemeye devam ederken şimdi de Erol Köse’nin iddiasına göre sosyal medya fenomeni Eslem’le aşk yaşadığı öğrenildi.

NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK

391 bin kişinin işlem yaptığı Thodex’te yaşananların “Cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcılığı” olduğu belirtiliyor. Arnavutluk’a kaçtığı öne sürülen Faruk Fatih Özer hakkında ‘nitelikli dolandırıcılık’tan suç duyurusunda bulunulurken, savcılık soruşturma başlattı.

Erol Köse’nin iddiasına göre, Türkiye’yi kripto para piyasasında yaptığı vurgunla soyan Faruk Fatih Özer’in sosyal medya fenomeni Eslem ile aşk yaşıyor.

“ÇOK KISKANÇTI”

Gerçek ismi Eslem Sena Nur olan fenomen Eslem’le geçtiğimiz yıl aşk yaşayan Özer’in aşırı kıskançlık nedeniyle sevgilisini bunalttığını öğrenildi. Erol Köse’ye açıklama yapan Eslem, “Çok zeki çocuktu ve ailece zenginlerdi ancak çok kıskançtı. O yüzden ayrıldık” dedi.