Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İdlib açıklaması “Belalarını buldular!”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İdlib'de Mehmetçiğe yönelik yapılan hain saldırıya yönelik açıklamada bulundu. İşte detaylar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İdlib’de misliyle belalarını buldular. Ama yetmez, daha devam edeceğiz. Mehmetlerimize saldırdıkça bedelini çok ağır ödeyecekler” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca yarınki AK Parti Grup toplantısında İdlib’deki saldırı sonrası atılacak adımları açıklayacaklarını da belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

“Rabbim şehitlerimizi cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Sevgili habibine komşu eylesin. Şehitlerimizin ailelerine, yakınlarına ve aziz milletimizin her bir ferdine de sabırlar diliyorum. Yarınki grup toplantısında Suriye meselesini ve bundan sonra atacağımız adımları; nitekim dün atmış olduğumuz üst düzey toplantıda gerekli karşı cevapları en güçlü düzeyde Suriye tarafına verdik.

idlib şehit

“BEDELİNİ ÇOK AMA ÇOK AĞIR ÖDEYECEKLER”

Rejimi ciddi manada orada özellikle de İdlib’de misliyle belalarını buldular. Ama yetmez, daha devam edeceğiz. Çünkü bunlar bizim Mehmetlerimize saldırdıkça, bedelini çok ama çok ağır ödeyecekler. Ve bu adımları da yarın kamuoyuyla paylaşacağım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı
Kapalı