Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 65 yaş üstü vatandaşlara kolonya ve maske! Bugün dağıtıma başlanıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koronavirüsü ile mücadele kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara kolonya ve maske dağıtılacağını duyurmuştu. Bugün başlanılan maske ve kolonya paketlerinin içinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan da mektup var.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koronavirüsü salgını ile mücadele kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara kolonya ve maske dağıtımına başlanılacağını duyurmuştu.

ADRESLERE GÖNDERİLDİ
Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı bekçiler, bugün maske ve kolonyaların dağıtımına Sultanbeyli’de başladı. Maske ve kolonyalar paketlenerek adresle götürüldü.

PAKETLERDE CUMHURBAŞKANI’NIN MEKTUBU VAR
Ayrıca paketlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubu da yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 65 yaş üstündeki vatandaşlara hitap ettiği mektupta, “Sizlerden ricam, bu salgın tehdidi ortadan kalkana kadar evlerinizde kalmanız, kesinlikte dışarıya çıkmamanızdır. Sizleri bu salgından koruyabilmemizin en etkili yolu budur” ifadeleri yer aldı. Bekçiler, maske ve kolonyaları “Cumhurbaşkanının size selamı var” diyerek vatandaşlara dağıttı.

Maske ve kolonya paketini alan bir vatandaş, “Allah ondan da sizden de yüz bin kere razı olsun” dedi.

Başka bir vatandaş ise, “Bizleri unutmuyor, Allah razı olsun. Teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı