Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çarşamba gününden itibaren sahaya iniyoruz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Teşkilatı ile video konferans görüşmesi yaptı. Görüşmede Çarşamba gününden itibaren sahaya inileceğini bildiren Erdoğan, “milletimize gidecek kendimizi anlatacak, onun da derdini dinleyeceğiz." İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram vesilesi ile AK Parti İstanbul İl Teşkilatı ile video konferans görüşmesi gerçekleştirdi. Erdoğan, Çarşamba gününden itibaren yeniden sahalara inileceğini belirttiği konuşmasında, “Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaşarak, çarşambadan itibaren de bizzat sahaya inerek, milletimize gidecek kendimizi anlatacak, onun da derdini dinleyeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Teşkilatımız Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na gitmeli

Açıklamalarında corona virüsü salgını ile mücadelede elde edilen kazanımları korunmanın ve daha ileri taşımanın şart olduğunu vurgulayan Erdoğan, Yassıada ile ilgili de açıklama yaptı.

Erdoğan Yassıada’nın Demokrasi ve Özgülükler Adası olarak açılacağını söyleyerek, “Öncelikle 27’sinde dar kapsamlı bir açılış töreni yapacağız. Hiç gecikmeden açılışını yaptıktan sonra teşkilatımız bence Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na gitmeli, orada yaptığımız tüm çalışmaları mimari çalışmaları olsun diğer düzenlemeleri olsun, yerinde görmeli.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu