Magazin

Çukur’un Yamaç’ı Üç Kuruş dizisine transfer oluyor!

Sevilen oyuncu Aras Bulut İynemli, ilk sezonundan itibaren izleyicileri ekranlara kilitleyen dizi Üç Kuruş’un kadrosuna katılıyor. Daha önce kendisine diziden teklif yapıldığı bilinen ancak anlaşamadıkları gerekçesiyle teklifi geri çeviren İynemli, sonunda Ay Yapım ile el sıkıştı.

İlk teklifi reddetti

4 sezon ekranda kaldıktan sonra sevdiklerine veda eden Çukur’un ardından Aras Bulut İynemli’nin yeni projesi, magazin dünyasında merak edilen konular arasındaydı. Dizideki ‘Yamaç’ karakteriyle 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan iynemli’nin Çukur ile aynı yapım şirketinin ev sahipliği yaptığı Üç Kuruş dizisinde rol alacağı öne sürülmüştü. Ancak yakışıklı oyuncu, farklı bir film projesinde rol alacağını duyurarak teklifi reddetti.

Ağabeyi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısı olan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak Mühendisliği okumuştur.

Ay yapım ile İynemli yeniden el sıkıştı

Bu kararla hayranlarını üzen İynemli, Üç Kuruş’un reytinglerinde hedefi yakalayamaması üzerine yeni bir teklif aldı. Ay Yapım, ikinci teklifle Aras Bulut’a gidince bu kez teklifi kabul gördü. Böylece İynemli ile Ay Yapım, Çukur’un ardından Üç Kuruş için yeniden el sıkıştı.

Patos reklamında da oynayan İynemli, başka bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırırken yönetmen Zeynep Günay Tan’ın dikkatini çekmiş, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin deneme çekimlerine çağrılmış ve deneme çekimlerinde başarılı olmuştur.

Leyla’nın eski sevgilisini oynayacak

Üç Kuruş’ta Can karakterini oynacağı öne sürülen İynemli’nin Aslıhan Malbora’nın oynadığı Leyla’nın eski sevgilisi olarak ekranlara geleceği öne sürüldü. Dizinin 10. bölümünde kadroda yer alacağı söylenen İynemli’nin 3 ya da 4 bölüm boyunca Üç Kuruş hayranlarının karşısında olacağı konuşulanlar arasında.