Kültür SanatMagazin

Çukur dizisinin Azer’i Cihangir Ceyhan diziye veda etti!

3. Sezonda ekibe katılarak 4. sezon 97. bölümde veda eden Çukur'un Azer'i Cihangir Ceyhan, sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yaptı. Ceyhan; "Bugün Azer’e sizinle birlikte ben de veda ediyorum. Benim için çok özel ve her zaman hatırlayacağım bir ruh oldu" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından Çukur’a veda mesajı paylaşan Cihangir Ceyhan şu ifadeleri kullandı:

“Bugün Azer’e sizinle birlikte ben de veda ediyorum. Benim için çok özel ve her zaman hatırlayacağım bir ruh oldu. Azer ve iki sezondur bu ruha hayat vermeme vesile olan herkese teşekkür etmek isterim. Azer’le beraber çok şey öğrendim, büyüdüm, geliştim, birbirinden değerli ustalarla aynı seti paylaştım. Vakit yola devam etme vaktiyse eğer daha da güçlenerek, yeni yollara, yeni maceralara bu ekip ve Ay Yapım sayesinde hazır hissettiğim içindir.

Bu yolculukta bana inanıp bu fırsatı veren, arkamda duran ve destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Son sahneye kadar yanımda olan ve bana yardımcı olan oyuncu arkadaşlarıma, ustalarıma, Ay Yapım’a, sevgili yönetmenlerimize, senaristimize, tüm reji, prodüksiyon ve set ekibine.

En önemlisi de tüm oyunculuk kariyerim boyunca vefasını esirgemeden beni destekleyen, arkamda duran, kadir-kıymet bilen izleyici kitleme sonsuz teşekkürler. Buradan bir Azer geçti… Bir anımdan bahsetmek istiyorum. Çukur ilk set günümde beni sete götüren prodüksyondan bir kardeşim son set günümde de beni eve bırakırken ‘Abi ilk gün nasıl geldiysen öyle de gittin’ dedi. Bu benim için büyük bir onurdu”

Cihangir Ceyhan, bir internet platformunda yayınlanan Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizi ile ünlenmişti. Dizide canlandırdığı rolün ölmesi ile diziden ayrılan Cihangir Ceyhan’ın fanları, ünlü oyuncunun Çukur dizisine transferi için sosyal medyada yapımcılara seslenmişti. Bu talep doğrultusunda 3. sezon itibariyle Çukur dizisi kadrosuna katılan oyuncu, bir sezon sonra burada canlandırdığı rolün de ölmesiyle diziye veda ediyor.

Cihangir Ceyhan’ın rol alacağı yeni proje ise yine Ay Yapım imzalı, başrolünde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı Alev Alev dizisi olacak.