Magazin

Çukur dizisi ne zaman başlayacak? Show TV açıkladı!

Show Tv ekranlarında yayınlanan başladığ günden bu yana reyting rekorları kıran Çukur dizisi koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri durdurulmuştu. Peki Çukur ne zaman başlayacak? Sezon finali yaptı mı? İşte Show Tv ve Ay Yapım'dan flaş açıklama!

Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Damla Sönmez, Nejat İşler ve Perihan Savaş’ın paylaştığı diziye Show Tv ve Ay Yapım’dan açıklama geldi.

SEZON FİNALİ YAPTI

Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine devam edip etmeyeceği merak konusu olan Çukur dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Arka Sokaklar, Kuruluş Osman gibi dizilerin yeni bölüm çekimleri sürerken, Ay Yapım ise salgının ardından çekimlerine ara verdiği Çukur’a erken final yaptırdı.

ÇUKUR DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Show TV ve Ay Yapım’ın aldığı karara göre Çukur dizisi sezon finali yaptı. Dizinin 4. sezon çekimlerine ise Ağustos ayında başlanacak. Fenomen dizi Eylül ayında yeni bölümleriyle ekrana gelecek. Çukur’a son olarak ünlü oyuncu Barış Arduç da katılmıştı.