Magazin

Çukur 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 97. bölüm 4. sezon 4. son bölümünü izle!

Çukur 98. yeni bölüm fragmanı son bölümü olan 97. bölümün ardından yayınlandı. Her hafta pazartesi akşamları tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen Çukur'un 28 Eylül tarihli son bölümünde Azer'e silah doğrultan Karaca'nın Azer'i vurdu. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın "Ben bu herifi indireceğim” sözleri heyecan yarattı. İşte, Çukur 98. yeni bölüm fragmanı ve Çukur 97. bölüm 4. sezon 4. son bölümü özeti.

Türkiye’yi ekranlara kitleyen Çukur dizisi 28 Eylül tarihinde 97 bölüm 4. sezon 4. bölümü ile ekranlara geldi. Show TV’de yayınlanan dizinin 97. bölümünde Karaca’nın Azer’i öldürmesi son bölüme damga vurdu. Yeni bölüm 98. bölüm 4. sezon 5. bölüm fragmanında Yamaç’ın sözleriyle akıllara “Yamaç Cengiz Erdenet’e ne yapacak?” sorusunu getirdi. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanından görüntüler.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ay Yapım imzalı Çukur’un 98. bölümü fragmanında Cumali, Erdenet karşı atağa geçerken, Efsun’un babaannesi Makbule’nin sözleri dikkat çekti. Yamaç’ın “Ben bu herifi indireceğim.” sözleri ile merak dolu anlara neden oldu.

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç, Erdenetler’in Çukur’a yapacağı baskınla bir kez daha sınanacak. Cengiz’in gözünü karartıp, gücünü gösterdiği bu hamle bütün Çukur’u derinden etkileyecek. Yamaç, ailesini korumak için bir seçim yapmak zorunda kalacak. Bu seçim, Koçovalılar’la arasında yaşanacak bir savaşın başlangıcı olacak.
Hayatı tehlikeye giren Arık, içine düştüğü kumpastan çıkmaya çalışırken sürpriz iki isim ona yardım edecek. Merakla beklenen Azer ve Karaca yüzleşmesinin sonunda herkesin hayatı değişecek.