Genel

Crimage ile Leke Çıkarmak Kolaylaştı!

Leke çıkarıcılar genel temizlik ürünlerine göre daha güçlü etkiye sahiptirler. Bir çok leke çıkarıcı kimyasal içeriğe sahiptir. Kimyasal etki insan sağlığına zarar verir. Crimage leke çıkarıcı doğal formülü ve güçlü etkisi ile ellere ve gözlere zarar vermez. Kullanılan zemini deforme etmez ve aşındırma yapmaz.

Leke Çıkarıcı Özellikleri Nelerdir?

Leke çıkarıcı özellikleri her üründe farklılık gösterir. Crimage plus 1 litrelik temizliyicinin yapabildikleri 10 ml crimage plus a eşdeğerdir Güçlü etkisi çok az kullanım sağlar. Her zemin için güçlü etki sağlar. Halı üzerinde bulunan lekelere sıkıp biraz bekleyin ve daha sonra silin. Lekeyi dağıtmadan yok eder. Lekeyi güçlü etkisine hapseder.

Nerelerde Kullanılır?

Ürün güçlü etkisinden dolayı her yer için uygundur. Mutfak, banyo, kumaş yüzeyler, koltuklar, halılar, plastik zeminler gibi bir çok alanda kullanılabilir. Ovmanıza gerek kalmaz. Spreyi sıkın ve sadece bekleyin Daha sonra nemli bir bez ile silin. Lekeden eser kalmadığını göreceksiniz. İçeriği doğal olduğu için size ve sevdiklerinize zarar vermez. Kampanya fiyatlarından yararlanmak için hemen siteye girin ve sipariş verin.3 alana bir hediye kampanyası devam etmektedir. Leke çıkartıcı ürün olarak aldığınız ürünlerden farkını hemen göreceksiniz. Uzun süre kullanım sağladığı için ekonomik bir üründür. Patentli olan özel ürün sıkıldığı yüzeye zarar vermez. Hızlı etki sağladığı için sizi yormaz. Artık lekelerden korkmayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı