Gündem

Corona virüsü tedavisi ardından taburcu olan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’tan flaş paylaşım!

Corona virüsü testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi gören Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın tedavisi tamamlandı. Bu nedenle taburcu olan Erbaş, sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulundu. İşte Prof. Dr. Ali Erbaş’ın yaptığı o paylaşım…

Ankara Şehir Hastanesi’nde corona virüsü tedavi gören Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’tan güzel haber geldi. Test sonucu pozitif çıkan Erbaş taburcu olmasının ardından sosyal medyadan paylaşım yaptı.

Erbaş tarafından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

“Ankara Şehir Hastanesi’nde devam eden Kovid-19 tedavi sürecim bugün itibariyle başarıyla tamamlandı elhamdülillah. Tedavi sürecinde destekleriyle her zaman yanımızda olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere TBMM Başkanı Sayın Mustafa Şentop’a, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay’a, Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca’ya, kabine üyelerine, siyasi parti liderlerine ve milletvekillerine, sivil toplum kuruluşları yöneticilerine, Ankara Şehir Hastanesinin Koordinatör Başhekimi Op. Dr. Aziz Ahmet Surel nezdinde hastanemizin kıymetli personeline ve Diyanet İşleri Teşkilatımızın güzide mensuplarına, arayan, mesaj atan, geçmiş olsun dileklerini ileten, hayır dualarını eksik etmeyen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Cenab-ı Hak, tüm hastalarımıza şifa versin; milletimizi ve tüm insanlığı hastalıklardan ve musibetlerden muhafaza eylesin inşallah.”