Gündem

Corona virüslü hasta uçakta öldü!

Corona virüsü salgınında ölüm haberleri gelmeye devam ediyor. Dünya genelinde 1 milyon 600 binden fazla kişi corona virüsü yüzünden hayatını kaybetti. Corona virüsünden en çok etkilenen ülkelerden biri de Amerika oldu. Son olarak ise ABD’nin United Airlines şirketine ait bir uçakta bir corona virüsü hastasının hayatını kaybettiği öğrenildi. Yaşanan ölüm nedeniyle yolcular birbirine girdi.

Çin Wuhan’da bir hayvan pazarından çıktığı iddia edilen corona virüsü salgınına karşı mücadele devam ediyor. Her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı virüs salgınında feci bir olay yaşandı. ABD’nin United Airlines şirketine ait bir uçakta corona virüs hastası hayatını kaybetti.

Uçakta panik yaşandı

Pozitif olan ancak hastalığını gizleyerek uçağa binen yolcu, Florida’dan Los Angeles’a hareket eden uçakta seyahat ediyordu. Nefes almakta zorlandığını ve aşırı derecede terlediği öğrenilen yolcunun ölümü uçakta paniğe neden oldu. New Orleans’a acil iniş gerçekleştiren uçakta yolcular büyük panik yaşayarak, adeta birbirlerine girdiler.