Ekonomi

Çocuğuna veya kendisine yeni kredi kartı çıkarmak isteyenler: Duyuru yapıldı!

Bu sene birçok kişi üniversiteye başlayacak. Bu nedenle aileler çocuklarına kredi kartı çıkarttırmaya hazırlanıyorlar. Öte yandan kendisi için de yeni kredi kartı çıkarmak isteyen vatandaşlar bulunuyor. Bu kapsamda önemli bir duyuru yapıldı.

Bankalar kredi kartı çıkarmak isteyen vatandaşları kendi şubelerine çekmek için çeşitli kampanya duyurularında bulunuyorlar. İş Bankası da internet sitesi üzerinden yeni kredi kartı kampanyası duyurusunda bulundu. Banka tarafından yapılan yazılı açıklamada, “23 Mayıs -30 Eylül 2022 tarihleri arasında İş Bankası kredi kartına başvurun, kartınız onaylanınca Maximum Mobil’deki Pazarama’da geçerli 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanın!” ifadeleri kullanıldı.


Kampanya detayları ise şöyle açıklandı:

Kampanyaya dahil olan kartlar: Aidatsız Kartlar dışında kalan tüm İş Bankası Bireysel Kredi Kartları (Logolu kartlar dahil tüm Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları)

Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Aidatsız Kartlar, Ticari nitelikli kartlar, Bankamatik Kartları ve Ön Ödemeleri Kartlar

Ek koşullar: 23 Mayıs-30 Eylül 2022 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan bireysel kredi kartı başvurusunda bulunarak 23.05.2022 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize 100 TL Pazarama MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 23 Mayıs 2022 tarihinden önce tüm İş Bankası bireysel kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Kampanyadan yalnızca asıl kart sahipleri yararlanacak olup, ek kartlar, HCE kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, ilgili tarihler arasında düzenlenen diğer MaxiPuan ödüllü kampanyalar ile birleştirilebilir. Bankamız mensupları kampanyadan hariç tutulmuştur.

Ödül Kullanımı:

Kampanya kapsamında kazanılan Pazarama MaxiPuan’lar “Anında Kredi Kartı” ile alınan başvurular dahil olmak üzere tüm bireysel asıl kredi kartlarına tahsis tarihini takip eden en geç 7 iş günü içinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanılabilecektir. Pazarama MaxiPuan’lar yalnızca Maximum Mobil içindeki Pazarama uygulamasında yer alan Online Alışveriş, Market Siparişi, Dijital Kod Market ve Araçta Öde menülerinde kullanılabilecektir. Yüklenen MaxiPuan’lar kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır. Müşterilerin ödül MaxiPuan’larını kullanabilmeleri için kartlarını fiziki olarak teslim almaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 31.12.2022’dir (bu tarih dahil ). Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.