Sağlık

CNN Türk’de koronavirüs şoku! Muhabir Duygu Kaya koronavirüse yakalandı!

Türkiye ekranlarında ilk koronavirüs vakasının haberini sunan CNN Türk muhabiri Duygu Kaya koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Koronavirüs ile savaş devam ederken her gün yeni isimler koronavirüse yakalandıklarını duyuruyorlar. Son olarak, Türkiye’deki ilk vakayı sunan CNN Türk muhabiri Duygu Kara da hastalığa yakalandı. Sosyal medya üzerinden koronavirüs olduğunu duyuran Duygu Kaya sonunda biz de tanıştık ifadelerini kullandı.

Her gün sabah kuşağında Güne Merhaba programını sunan Duygu Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Covid’le tanışmış olduk. Karantina bitene kadar ‘Güne Merhaba’ diyemeyeceğim. Çok enteresan bir seyri var. Birden artıyor semptomlar. Kendinize dikkat edin. Maskenizi takın” dedi.

TEDAVİSİ HASTANEDE DEVAM EDİYOR

Geçmiş olsun mesajlarının ardından yeni bir paylaşım yapan Kaya, “Herkese teşekkür ederim. Şuan hatırı sayılır bir baş ağrısı ve fazlaca öksürük ve tabi iştahsızlık var. Hastanedeyim tedaviye başlandı. Çok kalmayacağım biliyorum. Yakalanan herkese şifa diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu