İzmir HaberleriPolitika

CHP’li Görkem Duman’a destek yürüyüşü

Mahalli idareler seçimlerine geri sayım başlarken Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Buca İlçe Başkanlığı tarafından CHP Buca Belediye Başkan adayı Görkem Duman’a destek yürüyüşü düzenlendi. Binlerce vatandaşın katıldığı yürüyüşte, Cumhuriyet'e ve CHP'li Görkem Duman'a destek sloganları atıldı.

CHP’li Duman için yapılan destek yürüyüşüne CHP İzmir Milletvekilleri Ednan Arslan, Yüksel Taşkın, İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve binlerce Bucalı vatandaş katıldı. Belediye Başkan adayı Görkem Duman, 31 Mart akşamında sandıklara sahip çıkılmasını istedi.

Şirinyer’den başlayıp, Işılay Saygın Meydanı’nda son bulan Cumhuriyet’e destek kortejinde konuşan CHP’li Duman, “Bugün burada 31 Mart akşamındaki zaferimizin provasını yaptık. Buca ittifakı yürekten yüreğe büyüyerek sandıklara çığ gibi vurmak için saatleri sayıyor. Burada görüyorum ki sizler; Görkem Duman’ı, Cumhuriyet Halk Partisi’ni Buca’da iktidar yapmışsınız. Sizin inacınızı, güveninizi asla boşa çıkarmayacağım. Adil, şeffaf ve adaletli bir belediyecilik yapacağım. Hepinize söz veriyorum. Kıymetli Bucalılar saatler kaldı, sizden bir ricam var. Seçimlerde oylarınızı kullanıp, ardından sandıklarımıza sahip çıkmanızı istiyorum. 31 Mart akşamı bu coşkuyu daha da katlanarak kutlamak için görüşmek üzere” dedi.