İzmir HaberleriPolitika

CHP Gaziemir Adayı Işık’tan ekonomik krize sosyal belediyecilik çözümü

Yerel seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret eden CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı Ünal Işık, vatandaşın ekonomik kriz gölgesinde yaşadığı sıkıntılara dikkat çekerek, "Yaraları sosyal belediyecilikle saracağız" dedi.

CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı Ünal Işık, ilçenin sokaklarını adım adım geziyor, vatandaşların ve esnafın taleplerini dinliyor. CHP Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan ve ilçe örgütüyle birlikte yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren, vatandaşlara projelerini anlatan Ünal Işık’a, yurttaşlar büyük bir ilgi ve sevgi gösteriyor. Yurttaşların dile getirdiği sorunların başında ekonomik krizin ve her geçen gün büyüyen geçim sıkıntısının geldiğini ifade eden Ünal Işık, halkçı belediyecilik anlayışıyla herkesin yanında olacaklarını vurgulayarak şunları söyledi:

“İlçemizin sokaklarında vatandaşlarımızla kucaklaşıyor, onların sorunlarını dinliyoruz. Yurttaşlarımızın yaşadığı ekonomik zorluklara, saha çalışmalarımızda her gün şahit oluyoruz. 22 yıllık AK Parti iktidarı, toplumumuzu büyük bir ekonomik dar boğaza sürükledi. Bilimi yok sayan, devlet kurumlarının içini boşaltan iktidar, her alanda olduğu gibi ekonomide de ülkemizi uçurumun kenarına getirdi. Yoksulluk her geçen gün derinleşiyor, ihtiyaç sahibi aile sayısı her gün artıyor. İktidarın yarattığı ekonomik yıkımla mücadele eden halkımız, Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin destekleriyle nefes alıyor. Biz de göreve geldiğimizde hayata geçireceğimiz projelerimizle, ekonomik zorluk yaşayan vatandaşlarımızın yanında olacağız. Sosyal belediyeciliğin en iyi örneklerini sergileyerek, iktidarın açtığı yaraları saracağız. Gaziemir’de hiç kimse yatağa aç girmeyecek, hiç kimse yalnız kalmayacak. Halkın belediyesi, rant için değil, halk için çalışacak.”