Gündem

Cep telefonu yerine bir şişe su ve cinsel gücü artırıcı ilaç çıktı

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bir çay ocağında çalışan Kemal Demiroğlu (33), kargo paketinden kayınvalidesine 99 liraya almayı planladığı son model cep telefonu yerine bir şişe su ve cinsel gücü artırıcı ilaç çıkınca dolandırıldığını anladı. 

100 LİRAYA SON MODEL CEP TELEFONU

Demiroğlu yapılan telefon görüşmenin ardından telefonu sipariş verdi. Ardından telefonuna gelen ‘Firmamızdan sipariş vermiş olduğunuz cep telefonunuz ve bitkisel setiniz adresinize ulaşmıştır. Teslim alabilirsiniz’ yazılı mesaj üzerine kargo firmasına gitti. Kayınvalidesine Anneler Günü hediyesi olarak vermeyi planladığı cep telefonunu almak için kargo şubesinde 100 lira ücreti ödeyen Kemal Demiroğlu, kutunun içinden pet şişe içerisinde su ve cinsel günü artırıcı ilaç çıkınca dolandırıldığını anladı.

HEDİYE OLARAK ALMIŞTI

Yaşadığı olaydan dolayı hem ailesine hem de arkadaşlarına karşı mahcup söyleyen Demiroğlu, “Telefonuma bir mesaj geldi, ’Firmamızdan sipariş vermiş olduğunuz cep telefonunuz ve bitkisel setiniz adresinize ulaşmıştır. Teslim alabilirsiniz´ diye, kargoya gittim paramı ödedim telefon yerine su çıktı. Kayınvalideme Anneler Günü hediyesi olarak telefon siparişi verdim, içinden su çıktı. Herkese güvenmedikleri hiçbir yerden sipariş vermemelerini tavsiye ediyorum. Bunlara güvenmeyin, bunlar sahtekar ve dolandırıcı. Ben bu oyuna düştüm kimse düşmesin. Hem aileme rezil oldum hem de arkadaşlarıma rezil oldum. Ben bu olayı asla kabul etmiyorum, hakkımı arayacağım bütün kanuni yollara başvurarak şikayetçi olacağım” dedi.

Bir yanıt yazın