Magazin

Cem Yılmaz’a Serenay Sarıkaya soruldu! İşte verdiği cevap

Serenay Sarıkaya ile yakalanan Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde Atina'da yakalanmıştı. Gazetecilere yakalanan Cem Yılmaz'a Serenay Sarıkaya soruldu. Serenay Sarıkaya sorusuna sinirlenen Cem Yılmaz gazetecilere sert çıkış yaptı.

Bir süredir magazin gündeminden düşmeyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Atina’da tatil yaparken yakalanmıştı. Ünlü çiftin Türkiye’ye dönmesinin ardından ünlü komedyen Cem Yılmaz Gazetecilere yakalandı.

“SEN KİMSİN BİLADER?”
Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın aşk yaşadığı iddiası günlerdir sosyal medyada ve magazin haberlerinde konuşuluyordu. İki ünlü isim, Atina’daki Türkler tarafından üst üste ikinci kez görüntülendi. Bugün tek başına Türkiye’ye gelen Yılmaz, gönüllü magazincilere yakalandı. Gergin olduğu gözlenen Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile ilgili soruları duyunca kendisini görüntüleyen kişiye “Sen kimsin birader?” diyerek tepki gösterdi.

“GEREKLİ GÖRÜRSEM KONUŞURUZ”
Cem Yılmaz ile ilişkisini Serenay Sarıkaya’nın bitirdiği konuşulan Defne Samyeli ise önceki akşam sahne aldığı mekandan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın birlikte görüntülenmesini hatırlatması üzerine açıklama yapan Samyeli, “Şimdilik hiçbir şey söylemeyeceğim. Gerekli görürsem sonra bu konuyla ilgili konuşuruz” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı