Magazin

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya hakkında açıklamalarda bulundu!

Ünlü şovmen Cem Yılmaz aşk yaşadığı Serenay Sarıkaya ile ilgili açıklamalarda bulundu. Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya arasındaki 18 yaş fark konusunu tiye alırken "Çok şahane bir hayatım var. Atina tatilim çok güzel geçti" ifadelerinde bulundu.

Ünlü şovmen Cem Yılmaz kısa bir süre önce aşk yaşamaya başladığı oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilgili açıklamalarda bulundu. Atina’da tatil yaparken görüntülenen çift, yeni ilişkisi hakkında açıklamalarda bulunmaya başladı.

Serenay Sarıkaya ile arasında 18 yaş fark bulunan Cem Yılmaz, muhabirin “İbrahim Selim’in programına katıldığınızda Jennifer Lawrence için “küçük kalır” demiştiniz ama Serenay Sarıkaya ile Jennifer Lawrence arasında 1 yaş fark var” diye hatırlatması üzerine gülümseyerek “Nüfus müdürlüğünden mi?” diye espri yaptı. Keyifli olduğu gözlenen Yılmaz, “Bu güzel sorular için teşekkür ederim” diyerek muhabirlerin yanından ayrıldı.

SERENAY AŞK YAŞADIKLARINI DOĞRULADI
Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşk yaşamaya başladı. İkilinin ilişkisi birlikte gittiği Atina tatilinde Türk vatandaşlar tarafından görüntülenmesiyle ortaya çıktı. Dün havalimanında görüntülenen Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz ile aşk yaşadığı doğrulayarak “Her şey gördüğünüz gibi” dedi. Türkiye’ye ayrı ayrı uçaklarda dönmesiyle ilgili de konuşan genç oyuncu “Benim orada işlerim vardı, o yüzden biraz geç döndüm” yanıtını verdi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı
Kapalı