Magazin

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya arasında flaş gelişme!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya arasında sürpriz bir gelişme yaşandı. Sarıkaya, ekim ayında ayrıldığı sevgilisi Cem Yılmaz’ın son paylaşımını beğendi. Ünlü oyuncunun bu hamlesi kafaları karıştırırken, barışıp barışmadıkları merak konusu oldu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile kendisinden 18 yaş küçük Serenay Sarıkaya, Kasım 2019’da sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başlamıştı. Karantina günlerini birlikte geçiren sevgililer, geçen ekim ayında da yollarını ayırmıştı.

Sarıkaya ve Yılmaz aşkının bitişi, ekim ayında ünlü komedyenin ‘Ayrıldınız mı?’ sorusuna verdiği ‘evet’ cevabıyla ortaya çıktı.

İkili o günden sonra hiçbir araya gelmedi. Sarıkaya ve Yılmaz, ayrılık soruları karşısında sessiz kalmayı tercih etti.

SERENAY SARIKAYA’DA SÜRPRİZ HAMLE

Ancak önceki akşam Serenay Sarıkaya’dan şaşırtıcı bir hamle geldi. Güzel oyuncu, eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın paylaşımını beğendi. Sarıkaya’nın bu hareketi ‘Barıştılar mı?’ sorusunu akıllara getirdi.

CEM, YENİDEN TAKİP ETTİ

Öte yandan Yılmaz, yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya’yı Instagram hesabından takip etmeyi bırakmıştı. Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın bu hamlesine rağmen eski sevgilisini takip ediyordu.

Ünlü komedyen, ayrıca Mayıs ayında paylaştığı ve Sarıkaya ile yer aldığı fotoğrafı da silmedi. Basına yansıyan haberlerin ardından Yılmaz, Sarıkaya’yı yeniden takibe almıştı.