Genel

Cansu Dere, Sadakatsiz ile zirveden giriş yaptı! Sadakatsiz ilk bölüm özeti! İşte Sadakatsiz 2. Bölüm fragmanı!

Kanal D'nin yeni dizisi Sadakatsiz Twitter gündemine 1. sıradan hızlı bir giriş yaparken, Cansu Dere de dizide gösterdiği performansla alkış aldı. Birçok kullanıcı dizi hakkında bilgi aramak için internete başvururken, Sadakatsiz dizisinin ilk bölümü bomba gibi düştü. Sadakatsiz ilk bölüm özeti ve Sadakatsiz 2. Bölüm fragmanı!

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz Twitter gündemine 1. sıradan hızlı bir giriş yaparken, Cansu Dere de dizide gösterdiği performansla alkış aldı. Birçok kullanıcı dizi hakkında bilgi aramak için internete başvururken, Sadakatsiz dizisinin ilk bölümü bomba gibi düştü. Sadakatsiz ilk bölüm özeti ve Sadakatsiz 2. Bölüm fragmanı!

Sadakatsiz dizisi ilk bölümüyle Türkiye’nin gündemine oturdu. Çarşamba günleri yayımlanacak olan Sadakatsız dizinin konusu ne? Sadakatsiz dizisinin bu zirveden Türkiye gündemine oturmasından sonra birçok kişi internetten Sadakatsiz dizisinin konusunu merak etti. İşte Sadakatsiz dizisinin konusu ve merak edilenleri.

SADAKATSİZ DİZİSİNİN KONUSU NE?

İngiliz ‘Doctor Foster’ adlı dizinin uyarlaması olan Sadakatsiz’de Cansu Dere, Asya karakterine, Caner Cindoruk da Volkan karakterine hayat veriyor. Doctor Foster, ilk olarak 9 Eylül 2015’te yayınlanan bir BBC One drama televizyon dizisidir. Mike Bartlett tarafından yazılan beş bölümlük dizi, kocasının bir ilişkisi olduğundan şüphelenen Dr Gemma Foster hakkındadır. Dizi, Yunan mitolojisinde çocuklarını öldüren ve kocasının yeni gelinini zehirleyen Medea’nın hikâyesinden esinlenerek yazılmıştı. Sadakatsiz de Doctor Foster dizisinin uyarlamasıdır.

SADAKATSİZ DİZİSİNİN OYUNCULARI

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu gibi isimler var.

Asya Arslan (Cansu Dere):

Yalana tahammülü yok

Anne ve babasını çok erken kaybeden Asya, 30’lu yaşlarının ortasında, iç hastalıkları alanında ihtisas yapmış başarılı bir doçent doktor. İzmir’den eşi için ayrılarak Tekirdağ’a yerleşen ve hayatta derin bir yalnızlık içinde olan Asya, Volkan’a ait her şeyi ‘kendisinin’ diye benimsemiş. Yalana tahammülü olmayan Asya’nın hayattaki en kıymetli varlığı oğlu Ali; her şeyi göze alabilir ama ondan ayrılamaz.

Volkan Arslan (Caner Cindoruk):

Oğlu Ali en kıymetlisi

Volkan ise 40 yaşında bir iç mimar. Kadınların parmakla gösterdiği harika bir eş, harika bir baba ilk bakışta. Kendine güvenen, tatlı diliyle yılanı deliğinden çıkarabilen, sempatik ve etrafındaki insanların hayran olduğu, saygı duydukları bir adam. Volkan için de oğlu Ali çok kıymetli.

Derin Güçlü (Melis Sezen):

Enerjik ve hırslı

24 yaşında son derece enerjik ve hırslı bir kişilik olan Derin yurtdışında moda tasarımını bitirmiş. Zaman zaman göklerde zaman zaman diplerde gezen karmaşık bir yapısı var. Fazlasıyla sıcak, enerjik, açık sözlü, eğlenmeyi seven, kıpır kıpır genç bir kadın. Bir atölyesi var ve orada tasarım yapıp, fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşıp satışını yapıyor.

SADAKATSİZ İLK BÖLÜM ÖZETİ! SADAKATSİZ İLK BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Cansu Dere’nin hayat verdiği Asya başarılı bir doktor. Caner Cindoruk ise Asya’nın eşi Volkan karakterine hayat veriyor. Mutlu bir evlilikleri olan çiftin Ali adında bir de oğulları bulunuyor. Ali karakterine de Alp Akar hayat veriyor. Asya’nın eşi Volkan’ın atkısında gördüğü sarı saç teliyle başlıyor Sadakatsiz. Sarı saç telinin peşine düşen Asya, çevresindeki tüm sarışın kadınlardan şüphelenir ve arkadaşlarım dediği Volkan’ın arkadaşlarına durumu söyler. Ancak Asya daha sonra fark eder ki herkes ona yalan söylemektedir. Volkan’ın onu aldattığını bilmektedirler ve Volkan’ı Asya konusunda uyarırlar. Asya kendisinden yasaklı bir ilaç yazmasını istediği bir kadından yardım ister ve eşini Volkan’ı takip ettirtir. Kadın Volkan’ı takip eder ve Derin ile görür. Ancak kadının yüzünü seçemez. Arabasının plakasının fotoğrafını çekerek Asya’ya gönderir. Volkan’ın 40. doğum gününde arabaları tek tek inceleyen Asya, Derin’in arabasını görür. Daha sonra Volkan’ın arabasının bagajındaki çantada telefon bulur. Telefonu açınca. Derin ile Volkan’ın fotoğraflarını görür. Galeride gezdikçe tüm ‘arkadaşım’ dediği kişilerin aslında onlarla beraber olduğunu görür.

SADAKATSİZ 2. BÖLÜM FRAGMANI 14 EKİM TANITIMI YAYINLANDI MI?

Sadakatsiz dizisinin 14 Ekim Çarşamba akşamı ekrana gelecek. İşte Sadakatsiz 2. fragmanı!