Magazin

Can Yaman’ın Partneri Olacaktı, Diziden Çekildi! Diziden Çekilen Pınar Deniz Kimdir?

İspanya’da katıldığı bir programda bir kadın hayranının sormuş olduğu; “Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?” sorusuna yönelik “arka odaya geçelim” yanıtını veren oyuncu Can Yaman’a tepkiler bitmek bilmiyor. 

Sosyal medyada trend konular arasına oturan isime bir diğer tepki de “Can Dostum” adlı dizide partneri olması beklenen oyuncu Pınar Deniz’den geldi. Oynadığı dizilerle de adından sıkça söz ettiren Pınar Deniz, Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterine hayat vermişti.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Sevilen oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır.

Bir cevap yazın