Magazin

Can Yaman sosyal medya hesabından kendisine hakaret eden takipçisini ifşa etti!

Ünlü oyuncu Can Yaman’ın kendisine hakaret eden bir takipçisini İnstagram hesabından işfa etti. Yaman, ”her gün böylelerine maruz kalıyoruz. Çok yazık” dedi. 

Rol aldığı Erkenci Kuş dizisiyle kısa sürede milyonlara ulaşan ve gittiği her ülkede büyük bir hayranlıkla karşılanan oyuncu Can Yaman, sosyal medya hesabından gelen bir mesajı ifşa etti.

”ÇOK YAZIK”

Gittiği ülkelerde hayranlarının yoğun ilgisine maruz kalan ve attığı her adımı haber olan Can Yaman, sosyal medya hesabından gelen hakaret ve küfürlere sessiz kalmadı. Yurt dışında sevildiğine, ülkesinde inanılmamasına sinirlenen yakışıklı oyuncu, bir takipçisinin “Ya arkadaş ne salak adamsın ya 2. Sayfa’da çıkan haberlerinin yorumlarını gülerek okuyorum. Tek bir kişi bile iyi yorum yapmamış. Kendini rezil ediyorsun” mesajını ifşa ederek “Canım ülkemdeki birtakım insanların psikolojik durumu işte bu şekilde. Her gün böylelerine maruz kalıyoruz. Çok yazık…” dedi.

HAYRANLARI SAHTE İDDİASI

Hayranları Can Yaman’ı görebilmek için havaalanına akın etti. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programında bu görüntüler masaya yatırıldı. Havalimanında kalabalık arasında bulunan bir kişinin karşılamaya gelenleri yönlendirmesi dikkat çekti. Bu görüntüler karşılamaya gelenlerin cast ajansı tarafından getirildiği’ iddialarını bir kez daha gündeme taşıdı.

Can Yaman, ortaya atılan iddiaların ardından 2. Sayfa programına özel açıklama yaptı.

“Çok üzücü gerçekten İnsanların matematik hesabı da yok… 2000 kişiye en ucuzundan 100 euro versem 200 bin euro… Bunu günlerce yaptığımı düşün… Polisi de satın aldım herhalde… Onlara da para verdim… Medyaya da… 3 milyon euro falan mı harcadım ben şimdi? Bebek’e de topluyorum ben herkesi… Allah akıl fikir versin herkese… Yine de kalbim temiz…”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı