GündemManşet

Can pazarına döndü! İnsani Yardım Vakfı personeli 4 kişi hayatını kaybetti!

Bursa’da tıra arkadan çarpan otomobilin sürücüsü Muratcan Kaya ile yanındaki 3 kişi yaşamını yitirdi. İHH İnsani Yardım Vakfı personeli olan Kaya’nın İstanbul’dan, yanındaki 3 gönüllüyle birlikte kentteki bir programa katılmak için yolculuk yapıyordu. Bugün saat 10.30 sıralarında İstanbul-Bursa- İzmir Otoyolu Selçukgazi Viyadüğü yakınında İstanbul’dan Bursa’ya bir programa katılmak için yola çıkan İnsanı Yardım Vakfı personeli Muratcan Kaya yönetimindeki otomobil, aynı yöne giden M.H yönetimindeki tıra arkadan çarptı.

İHH ekibi kaza yaptı, 4 kişi öldü: Hız kadranı 150'ye takılı kalmış | soL haber

 

4 hayata veda etti

Tır şoförünün ihbarı üzerine kaza yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, sürücü  Muratcan Kaya ile yanındaki İHH gönüllüleri Yusuf Taha Göktaş (22), Kaan Talip Tığlı (25) ve Tarık Kesekçi’nin (26) yaşamını yitirdiği belirlendi. Ölen 4 kişinin cenazeleri, yapılan incelemenin ardından Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İHH ekibi kaza yaptı; 4 ölü!

150 kilometrede takılı kaldı

Otomobilin hız kadranının 150 kilometrede takılı kaldığı görüldü. Kaza nedeniyle trafiğin tek şeritten sağlandığı karayolunda ulaşım araçların kaldırılmasının ardından yeniden normale döndü.