GündemMagazin

Camdaki Kız dizisinden kötü haber: RTÜK yakın takibe aldı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Feyyaz Yiğit, Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Selma Ergenç, Enis Arıkan, Devrim Yakut ve Tamer Levent’in oynadığı Camdaki Kız dizisinden sevenlerine kötü haber geldi. 66. bölümdeki sahneleri Camdaki Kız izleyicilerini çileden çıkarttı. Gelen şikayetler üzerine RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklamada bulundu.

RTÜK BAŞKANI: YAKINDAN TAKİP ETMEYE BAŞLADIK

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Camdaki Kız dizisinden bahsederek “Vatandaşlarımızın da yoğun tepkisini çeken Camdaki Kız dizisinin yayıncısı başta olmak üzere Üst Kurulumuzun bugüne kadarki uyarılarını dikkate almayan tüm yapımları daha yakından takip etmeye başladık” ifadelerini kullandı.

Şahin’in açıklamasının ardından dizinin perşembe günü yayınlanacak olan 66. bölüm fragmanı da gündem oldu. Dizinin yeni bölümünde Sedat ile evli olan Nalan, yasak aşk yaşadığı Hayri ile birlikte oluyor. Hayri’nin evinden ayrılırken büyük bir pişmanlık yaşayan Nalan, eve gelince hayatını kaybeden annesine seslenerek af diliyor. Fragmanın ilerleyen dakikalarında ise Hayri ile buluşan Nalan, eşi Sedat’a yakalanıyor.

TEPKİ ÇEKTİ

Dizinin 66. bölüm fragmanı sosyal medyada gündem olurken tepkiler de beraberinde geldi. Birçok sosyal medya kullanıcısı, yasak aşk sahnelerinden dolayı diziyi izlemeyi bıraktıklarını söyledi.