GündemMagazin

Cam Tavanlar dizisinden kötü haber! Final yapacak

Show Tv ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisinden kötü haber geldi. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın oynadığı Cam Tavanlar dizisinin final yapacağı öğrenildi. Başrol oyuncuları sosyal medya hesaplarından peş peşe veda mesajında bulundu.

“SİZİNLE ÇALIŞMAK ÇOK EĞLENCELİYDİ”

Cam Tavanlar’da Leyla karakterine hayat veren Bensu Soral, paylaşımında “Her son yeni bir başlangıç. Başta benimle bu yolculuğa çıkan canım partnerim Kubilay Aka’ya, bana her işimi kolaylaştırdığı ve o bitmez tükenmez pozitif enerjisi için sonrasında çılgın yönetmenim Fehmi Öztürk’e bana öğrettikleri ve kattıkları için çok teşekkür ederim! Sizinle olmak bir harika. Ve Cam Tavanlar dizimizin yayınında, yapımında, kamera önünde-kamera arkasında emeği geçen tüm arkadaşlarımın ellerine sağlık. Sizinle çalışmak çok ama çok eğlenceliydi! Hepinizi çok seviyorum. Her şey kötüye gidiyormuş gibi olduğunda, durup bir elma ye. Önce bir dur yani, Biz hep öyle yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

“İYİ Kİ TANIDIM SENİ”

Dizide Cem rolünü oynayan Kubilay Aka ise partneriyle bir fotoğrafını paylaşarak “Biz bitirdik. Elimizden geldiğince çalışıp çabalayıp sizlere son iki bölüm bıraktık geride. Bu sabah son set sabahımızdı. Çok güzel dostlar arkadaşlar edindim. Başta bembeyaz bir kalbe sahip Bensu Soral sana binlerce teşekkürler her şey için iyi ki tanıdım seni” dedi.