GündemMagazin

Çağatay Ulusoy’dan kötü haber: Ölümden döndü!

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Çağatay Ulusoy’dan kötü haber geldi. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Çağatay Ulusoy’un dijital platformda yayınlanması beklenen bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlandığı esnada sette kaza geçirdiği öğrenildi.

BİRÇOK İDDİA ORTAYA ATILDI

Öte yandan Çağatay Ulusoy’u setlere geri döndüren dizi için birçok iddia ortaya atılmıştı. Televizyon kanalında yayınlanması beklenen projenin daha sonra dijital bir platforma satıldığı duyurulmuştu. Kadrosunda Salih Bademci’nin de yer aldığı belirtilen proje için iki önemli değişiklik gerçekleşti.

Ünlü oyuncunun partnerinin ilk olarak Alina Boz olduğu açıklanmış, Boz’un projeden ayrıldığı iddia edilmişti. Daha sonra Esra Bilgiç ismi geçmiş ve onun için de, Bilgiç’in şartlarda anlaşamadığı için projeden ayrıldığı belirtilmişti. Ardından projenin adı değişmiş ve Ulusoy’un partnerinin de Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro mezunu Şifanur Gül olacağı iddia edilmişti.

KAZA GEÇİRDİ

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve son olarak ‘Yeşilçam’da boy gösteren Çağatay Ulusoy, ölümden döndü. Ünlü isim, başrolünü oynadığı dizide kaza geçirdi. Oyuncu, araçla aksiyon sahnesi çekilirken, otomobilin üzerindeki kamera bir anda yerinden fırladı.

Kameranın aracının camı yerine aşağı düşmesiyle, büyük bir felaketten dönüldü. Ulusoy’un, değerinin yaklaşık 500 bin TL olduğu öğrenilen kameranın kiralandığı şirketin ortaklarından olduğu iddia edildi. Oyuncu, kameranın parçalanması üzerine ortağı olmasına rağmen hiçbir şey söylemediği öğrenildi.