Magazin

Burcu Esmersoy sahte hesap yüzünden boşanmış!

Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz‘ın sessiz sedasız biten evliliği haftalarca konuşulmuştu. 2. Sayfa programının iddiasına göre Burcu Esmersoy, sosyal medyada yabancı bir kadının fotoğrafını kullanarak sahte bir hesap açtı. Burcu Esmersoy, sahte hesaptan Berk Suyabatmaz‘a yazmaya başladı. Eşi oltaya düştü ve yabancı güzelin fotoğraflarına aldanarak nikahlı eşini başka biri sanarak günler boyu sohbet etti. İş buluşma noktasına gelince Burcu Esmersoy, ”Sen beni aldatırsın” diyerek eşinden ayrıldı.

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Burcu Esmersoy Kimdir 2 Ekim 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur.Annesinin ismi Kamile babasının ismi ise Timur’dur. Çerkez kökenli bir sunucudur.Annesi ile babası o henüz 4 yaşındayken ayrılmışlardır.Ablası ve babaanesinle beraber yaşamıştır.

Beşiktaş Lisesi’ni bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi’ne giren Esmersoy, bu okulda Turizm İşletmeciliği okudu ve bu bölümden mezun olmasının ardından New York Üniversitesi’nden Hospitality, Tourism and Sports Management eğitimi aldı.

1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil etti ve “Dostluk Güzeli” oldu. 1998 yılında Günel Zeynalova-Didem adlı klipte Didem karakterinde oynamıştır. Kanal D’de çocuk programları yapımcılığı ve program sunuculuğu yaptı. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’nu derece ile bitirdi. 2000 ile 2005 yılları arasında CNN Türk’te spor departmanında dış haber editörlüğü, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı