GenelGündemMagazin

Burcu Biricik isyan etti! Evsiz kalan insanlara yardım yapılsın..

İki gündür Ege ve Akdeniz’de arka arkaya çıkan yangınlardan sonra binlerce kişi fidan bağışı yapmaya başladı. Ağaçları yeniden dikebilmek için Tema Vakfı’na bağış yapılıyor. Bu duruma karşı Burcu Biricik adeta isyan etti.

Burcu Biricik kimdir, kaç yaşında? Camdaki Kız dizisinin Nalan'ı Burcu Biricik nereli, diziden ne kadar para kazanıyor?

İlk olarak Manavgat’ta başlayan ardından Fethiye, Marmaris Bodrum ve Güney Ege kıyılarına kadar devam eden orman yangınları ciddi zararlar oluşturdu. Tüm Türkiye’yi yasa boğan yangınlardan sonra pek çok ünlü isim konserden ya da gösterilerden kazanacağı gelirleri derneğe bağışladı. Vatandaşlar tema vakfına binlerce yardım yaptı. Camdaki Kız dizisinin Nalan’ı Burcu Biricik ise bu duruma sitem ederek evsiz kalan insanları da hatırlattı.

oyuncu-burcu-biricik-yangin-sonrasi-yapilan-14300262_7586_m

Sosyal medya hesabından çağrı yapan Biricik, “Bakın arkadaşlar Tema da dahil olmak üzere herhangi bir fidan bağışı kampanyası gerçekten anlamsız… Lütfen enerjinizi bunları paylaşmaya değil, bölgede yanan evlerin sahiplerine, ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmaya harcayın. Ormanlar yeniden fidan dikerek korunamaz. O alanın kendini onarmasını bekleyeceğiz” diyen kişinin paylaşımını kendi hesabından paylaşan Biricik “Herkesin artık cebinden çıkabilecek son 3-5 liralık yardım fidana değil de yangın sonrası evlerinden olan insanların ihtiyaçları için mi kullanılsa acaba” dedi.