Magazin

Burak Deniz ve Didem Soydan arasındaki aşk belgelendi!

Aralarında bir süredir aşk dedikoduları olan ünlü çift Burak Deniz ve Didem Soydan, Nişantaşı'nda bir mekanda birlikte görüntülendi.

Geçtiğimiz akşam İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan programına katılan 29 yaşındaki oyuncu Burak Deniz’in, çekim sonrası 36 yaşındaki manken Didem Soydan’ın evine gittiği iddia edilmişti. Aralarındaki aşk dedikoduları hakkında bir açıklama yapmayan ikili, sabah saatlerinde ise Nişantaşı’nda objektiflere yakalandı.

Didem Soydan ile Burak Deniz, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Böylece bir süredir haklarında aşk dedikoduları çıkan ikilinin birlikteliği belgelenmiş oldu.

Burak Deniz ile Didem Soydan’ın aşk yaşadığı iddiası, uzun süredir magazin gündeminde yer alıyordu. Güzel model, sosyal medya paylaşımları ile hayatında biri olduğunun sinyalini veriyordu.

Magazinburada’nın özel haberine göre; geçtiğimiz akşam İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan programına konuk olan Burak Deniz, çekim sonrası soluğu Didem Soydan’ın evinde aldı.

Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan çift, sabah evden birlikte çıktı. İkili, daha sonra Nişantaşı’ndaki bir mekanda görüntülendi.

Oyuncu Burak Deniz, geçtiğimiz günlerde kampta arkadaşıyla birlikte bir fotoğraf paylaşmıştı. Didem Soydan da aynı kişiyle aynı yerde fotoğraf paylaşınca, ikilinin kampa birlikte gittikleri düşünülmüştü.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu