Magazin

Bülent Ersoy koronavirüse karşı evini 25 bin TL’ye dezenfekte ettirdi!

Dünyaya yayılan koronavirüsü salgını insanları korku ve paniğe sürükledi. Koronavirüse karşı çeşitli önlemler alan Bülent Ersoy, 25 bin TL'ye Sarıyer'deki lüks evini dezenfekte ettirdi.

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve 11 binden fazla kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs Türkiye’ye de bulaştı. 9 kişinin hayatına mal olan virüse karşı geniş önlemler alan Bülent Ersoy, kesenin ağzını açtı.

25 BİN TL’YE DEZENFEKTE
Koronavirüsün Türkiye’ye gelmesinin ardından harekete geçen vatandaşlar evlerinde geniş önlemler aldı. Sirkeli ve çamaşırlı sular ile evlerini temizleyen vatandaşların yanı sıra birçok kişi de evlerini dezenfekte ettirmek için çeşitli şirketlerle iletişime geçti. Bunlardan biri de Diva lakaplı Bülent Ersoy oldu.
Koronavirüse karşı önlem alan Bülent Ersoy, 25 bin TL’ye evini temizletti

VIP ARAÇLA GİDECEK
Milliyet’te yer alan habere göre: Diva Bülent Ersoy, koronavirüs nedeniyle Sarıyer’deki evini başta aşağıya dezenfekte ettirmek için kesenin ağzını açtı. Yaklaşık 25 bin TL ödediği öğrenilen Bülent Ersoy, evine kapandığı için restoranları ayağına getirtti. Sürekli gittiği kebapçıyı da evine çağıran Ersoy’un, mart ayı sonundaki Denizli konserinin gerçekleşmesi halinde uçak yerine kiralayacağı VIP araçla gidecek.