Magazin

Bülent Ersoy corona virüse mi yakalandı? Açıklama yapıldı

Türk müziğinin divasının corona virüse yakalandığı öne sürüldü. ‘Kuaförüm Sensin’ yarışmasında konsept değişikliğine gidilirken, jüri koltuğunda değişiklik yaşandı. ‘Kuaförüm Sensin’ jüri koltuğunda Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter’in yer aldığı yarışma programına Bülent Ersoy veda etti.

Bülent Ersoy corona virüse yakalandığı iddia edildi. Jürisi olduğu yarışma programından Bülent Ersoy’un ayrılmasının sebebi olarak corona virüse yakalanması gösterildi. Sanatçı ortaya çıkan iddiaları belgeler ile yalanladı.

Bülent Ersoy corona virüs sonuçlarını paylaştı

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan usta sanatçı corona virüsü testinin negatif çıkan sonucunu paylaştı. 3 aylık sözleşme imzaladığını ve verilen süre dolduğu için ayrılma kararı aldığını açıkladı.

Bülent Ersoy açıklamasına ‘’Bugün bazı basın müntesibi muhterem arkadaşlarımın hadiseleri çarpıtarak aslıyla müsemma olmayan bir sunumla siz muhterem takipçilerimi yanlış bilgilerle mücehhez bilgilendirmeye çalışmaları üzerine gördüğüm lüzum üzerine sağlıklı, sarih, net ve belgelerle tescilli bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum’’ notunu ekledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu