Magazin

Buket Aydın’dan mobbing itirafı!

Kanal D Haber Başkanı ve Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın işinden istifa ederek 7 yıllık eşinden boşanmıştı. Canlı yayına katılan Buket Aydın'dan samimi itiraflar geldi. Açıklamaları magazin gündeminde bomba etkisi yaratınca sosyal medya hesabı İnstagramdan açıklamalarda bulundu. 

Kanal D Haber Başkanı ve Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın istifasını duyurduktan sonra 7 yıllık eşi Erce Baykal ile tek celsede boşanmıştı.

“İNTİKAMIM ACI OLACAK”

Buket Aydın yaptığı açıklamalarla gündem oldu. Uçankuş TV’nin haberine göre Buket Aydın katıldığı canlı yayında olay açıklamalar yaptı. Ani istifasıyla gündeme gelen Buket Aydın açıklamasında “Bu sektörde çok darbe yedim, sırtımdan vurdular. İntikamım acı olacak. Bundan sonra yolumun daha aydınlık olacağını düşünüyorum” dedi.

Aydın ayrıca mobbinge uğradığını da itiraf etti.

“Mezarlıklar kendini vazgeçilmezler zannedenlerle dolu” diyen Aydın açıklamasında “Çok yıprandığım bir süreç” dedi.

BUKET AYDIN’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Buket Aydın bu açıklamaların sosyal medyada dolaşıma girmesinin ardından bir açıklama yaptı. Aydın açıklamasında şunları söyledi:

“Gerçekleştirdiğimiz sohbet içerisinden bazı cümleler çekip üstüne söylemediğim şeyler katarak haberleştirmek nasıl bir kötülüktür. Benim ifadelerim ile ilgili bir magazin programında yapılan yorumları ben sanki o ifadeleri kullanmışım gibi yayınlayan ve ayrıca sürekli özel hayatımla ilgili iftira haberler yaymaya çalışanlara dava açacağım. Kimseden intikam almak gibi bir derdim yok; olamaz. Ayrıca mobbingle ilgili konuşulanlar iş hayatında kadınların maruz kaldığı mobbingle ilgiliydi ve geneldi. Kurumdan kendi isteğimle hiçbir sorun yaşamadan ayrıldım.”