Ekonomi

Bu fiyata dükkan kalmadı! Ziraat Katılım Bankası 82 metrekarelik depolu dükkan için 19 bin 800 TL talep etti!

Devletin katılım bankalarından birisi olan Ziraat Katılım Bankası, yeni dönemde artan gayrimenkul fiyatlarına karşı birikimleri yetersiz kalan tüketiciler ve yatırımcılar için yeni bir duyuru yayınladı. Söz konusu duyurusu kapsamında yasal ihale platformlarından Intengo ile anlaşmaya varmış olduğunu bildiren banka, ilgili platform üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihaleye ilişkin ayrıntıları paylaştı.

ZİRAAT KATILIM BANKASI ANKARA İHALESİ

Ziraat Katılım Bankası anlaşmaya varmış olduğu yasal ihale platformu Intengo üzerinden yeni bir ihale düzenledi. Düzenlemiş olduğu yeni ihale kapsamında Ankara ilinde bulanan icralık bir gayrimenkulü satışa çıkardığını bildiren katılım bankası, ayrıntıları tüketiciler ve yatırımcılar ile paylaştı.

Ziraat Katılım Bankası tarafından satışa sunulmuş olan icralık gayrimenkulün, depolu bir dükkan olduğu öğrenildi. Altındağ ilçesinin Yıldıztepe Mahallesi’nde bulunan depolu dükkanın toplam kullanım alanının 82 metrekare olduğu ve dükkanın tam hisse ile satışa sunulmuş olduğu bildirildi.

ZİRAAT KATILIM BANKASI ANKARA İHALESİNİN AYRINTILARI

Ziraat Katılım Bankası’nın Intengo platformu üzerinden düzenlemiş olduğu Ankara ihalesine konu olan icralık depolu dükkan, tüketicilerin ve yatırımcıların dikkatlerini çekmeyi başardı. Vatandaşlar söz konusu yeni ihalenin detaylarını araştırırken beklenen açıklama Ziraat Katılım Bankası’ndan geldi.

Ziraat Katılım Bankası Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihale aracılığı ile satışa sunmuş olduğu 82 metrekarelik depolu dükkan için sunulabilecek olan minimum fiyat teklifinin 440 bin TL olduğunu bildirdi. Banka, ihale kapsamında yatırılması gereken katılım bedelini ise 19 bin 800 TL olarak açıkladı.

ZİRAAT KATILIM BANKASI ANKARA İHALESİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Ziraat Katılım Bankası tarafından düzenlenmiş olan Ankara depolu dükkan ihalesine katılabilmek için Intengo platformuna üye olmak ve söz konusu ihale için belirlenmiş olan katılım bedelini yatırmak gerekmektedir.