Kültür Sanat

Bu dizi ekranlara veda ediyor: Final tarihi açıklandı!

Türk televizyonlarında reyting yarışı devam ederken bir diziden daha kötü haber geldi. FOX TV ekranlarında yayınlanan “Elbet Bir Gün” dizisi 6. bölümde final yapacak.

Başrollerinde Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu, Kenan Acar ve Burak Yamantürk gibi isimlerin rol aldığı “Elbet Bir Gün” dizisi için sona gelindi. Dizinin 6. Bölümde ekranlara veda edeceği öğrenildi.

Dizinin hikayesi


Kapadokya’nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıptırlar. Gazeteci Murat Güven’in (Kenan Acar) olayı “Kayıp Hayatlar” adlı programında ele almasıyla, Nesime’nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Feride, yeni bir kimlikle kendisine yeni bir hayat kurmuş ve çok güzel bir evlilik yapmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de geçmişinden gelen sırları vardır. Nesime ise kardeşinin tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman erişememiştir.

Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları program yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.