Magazin

Britney Spears’in babasından kötü haber: Bacağı enfeksiyondan dolayı kesildi!

Ünlü şarkıcı Britney Spears’tan kötü haber geldi. Ünlü şarkıcı Britney Spears’ın babasının vücudunda ciddi bir enfeksiyon bulunduğu ve bu nedenden dolayı bacağının kesildiği öğrenildi.

ENFEKSİYONDAN DOLAYI BACAĞI KESİLDİ

Doğrudan bilgiye sahip kaynaklar TMZ’ye Jamie’nin,bacağındaki ağır enfeksiyondan dolayı beş ameliyat geçirdiğini aktardı. Enfeksiyon kontrol altına alınmayınca doktorlar, Jamie’nin bacağını kesmek zorunda kaldı.

Durumunun iyiye gitmediği belirtilen Jamie’nin başka kronik hastalıklar ile de mücadele ettiği belirtildi. Kaynaklar, baba Jamie’nin bacağının kesilmesinden sonra Britney’in babasına karşı yumuşadığını, ünlü şarkıcının babasının özlediğini söylediği ve hatta babasına para gönderdiğini söyledi. Kaynaklar, ayrıca Jamie’nin kızı ile barışmaktan başka hiçbir şey istemediğini söyledi.

2008’de alınan karar doğrultusunda Britney Spears’ın bağımsızlığının ciddi bir bölümü elinden alınmış; finansal, kariyer ve kişisel kararlarının çoğu, vasiliğine atılan babası Jamie Spears tarafından alınır hale gelmişti. 13 yıl süren vasiliğinin bitmesinin ardından Spears özgürlüğüne kavuşmuş ve babasıyla arası açılmıştı.