Gündem

Botoks sonrası ölümde yeni gelişme!

İstanbul Beylikdüzü'nde botoks sonrası fenalaşarak evine bırakılan ve ailesi tarafından kaldırıldığı hastanede hayatın kaybeden Kübra Boyraz'ın olayıyla ilgili 1 kişi tutuklandı, 3 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İstanbul Beylikdüzü’nde botoks yaptırdıktan sonra hayatın kaybeden Kübra Boyraz olayıyla ilgili 1 kişi tutuklandı, 3 kişi de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

KALÇA BOTOKSU YAPTIRMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü’nde bir rezidans dairesinde yaşanan olayda, Kübra Boyraz kalça botoksu yaptırdıktan sonra klinikte fenalaşmış, klinik çalışanları tarafından da evine bırakılmıştı. Boyraz ailesi tarafından hastaneye kaldırıldıktan sonra hayatını kaybetmiş olayla ilgili soruşturma yapan polis, gözaltına alınan 5 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

YENİDEN GÖZALTI KARARI

Olaya karıştığı söylenilen ve aralarında Erdal D. ve Öner S.’nin de olduğu hakkında yeniden gözaltı kararı çıkarıldı. Karar sonrası Erdal D. tutuklandı. Olayla ilgili soruşturma devam ederken 3 kişiye ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.