Ekonomi

Borçlarını kapatmak isteyenlere QNB Finansbank’tan düşük faizli kredi

QNB Finansbank tarafından borç kapatma kredisi kampanyası duyuruldu. Bu kampanya kapsamında borçlarını tek bir yerde toplamak isteyen vatandaşlara kredi veriliyor.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Banka tarafından bu kampanya hakkında yapılan açıklamada “Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

Kampanya “Borçlarınızın Arasında Kaybolmamak için Finansçı’dan Destek Alın” sloganı ile paylaşıldı ve esnek ve uygun ödeme koşulları ile kredi taşıma imkanı verildiği bununla birlikte karşı bankalara ücretsiz EFT imkanı sağlanacağı duyuruldu.

Faiz oranları müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Bu doğrultuda 36 ay vaade imkanı sağlanacak. Ayrıca 10 bin lira kredi için yüzde 1,47 faiz oranı, yüzde 1,94 faiz oranı ve yüzde 2,22 faiz oranı verilebileceği ifade edildi.

ÖRNEK ÖDEME

50 bin lira kredi için yüzde 1,35 faiz oranı ve 36 ay vade kapsamında aylık ödeme 1843 lira oluyor.

KREDİ KOŞULLARI

Bu kredinin koşulları ise QNB Finansbank tarafından şöyle belirtildi:

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile bankamıza transfer edebilirsiniz.

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılabilir. Şube ekranında görünen tutarın altındaki miktarlar için transfer yapılamamaktadır.

Diğer bankalara yapılacak EFT işlemleri, sonraki iş gününde karşı bankaya ulaşmaktadır.

Kredi kartı borçları için yapılacak transferlerde ek bir işlem yapılmasına gerek yoktur ancak kredi borçları için yapılacak transferlerde müşterinin mutlaka diğer bankayla iletişime geçmesi ve bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Konut Kredisi, Ek Hesap ve QNB Finansbank’taki borçlarınız Borç Transferi Kredisi kapsamında değerlendirilememektedir.

Bu kredi hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN.