Magazin

Bomba iddia! Hazer Amani ile evlenmeye hazırlanan Sıla hamile mi?

Ünlü şarkıcı Sıla ile şef Hazer Amani ilişkilerini artık saklamadan yaşıyor. Ünlü çift 13 Ocak’ta Roma’da nikah masasına oturmak için hazırlanıyor. Çift hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Sıla‘nın 1,5 aylık hamile olduğu iddia ediliyor. 

Bir sene önce tanışarak aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Sıla Gençoğlu ile şef Hazer Amani, 13 Ocak’ta evleniyor. Yakın dostlarının katılımıyla evlenecek olan Sıla’nın bir buçuk aylık hamile olduğu iddia edildi.

ÜNLÜ ÇİFT ROMA’DA EVLENECEK

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz kış aylarında arabada sarmaş dolaş görüntülendiği şef Hazer Amani ile ocak ayının ikinci haftası Roma’da nikah masasına oturacak. Nikah törenine çiftin ailelerinin yanı sıra yakın dostları da katılacak. Çift, nikah töreni için 130 bin TL harcayacak.

HAMİLELİK İDDİASI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının haberine göre ise: İlişkisini göz önünde yaşayan Sıla Gençoğlu, 1,5 aylık hamile. Yaşı daha fazla ilerlemeden anne olmak isteyen 39 yaşındaki Sıla, bu şansı kaçırmamak için sevgilisiyle evlilik kararı aldı. Sıla’nın geçtiğimiz aylarda Kıbrıs’a giderek anne olabilmek için yumurtalıklarını dondurduğu da iddia edilmişti.

İNSTAGRAM PAYLAŞIMLARIYLA AŞKLARINI İLAN ETTİLER

Yeni yılı birlikte kutlayan Sıla ve Hazer Amani, aşklarını Instagram hesaplarından ilan etti. Hazer, sevgilisiyle fotoğrafını “Sağlık, mutluluk, huzur ve aşk dolu bir yıl olsun. 2020 sizin yılınız olsun” notuyla paylaşırken Sıla da “Mutlu seneler” diyerek paylaştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı