Genel

Bodrum’da yazı aratmayan hava! Vatandaşlar denize girdi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde sıcaklığın mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle vatandaşlar denize girdi. Bodrum'da Kasım ayı da sıcak geçiyor. Kasım ortaları yaklaşırken sahiller yaz aylarını aratmıyor.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde sıcaklığın mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle vatandaşlar güzel havanın tadını çıkararak, denize girdi. Bodrum’da Kasım ayı da sıcak geçiyor. Kasım ortaları yaklaşırken sahiller yaz aylarını aratmıyor.

Son yılların en sıcak sonbaharını yaşayan Bodrum ve Türkiye’nin birçok kentinde Ekim ayı sıcaklık rekoru kırılmış, ilçe son dönemlerin en sıcak Ekim ayını yaşamıştı.

En yüksek hava sıcaklığının 25 derecenin üzerinde, deniz suyu sıcaklığı ise 22 derecenin üzerinde ölçülüyor. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran yerli ve yabancı turistler ise hallerinden memnun. Kasım ayında denize giren vatandaşlar ise sıcak havanın tadını doyasıya çıkardı.

Sahillerde az sayıda da olsa denize girenler, güneşlenenler ise dikkatlerden kaçmadı. İlçede hava sıcaklıklarının hafta boyunca 25 derece dolaylarında olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu