Genel

Birleşik Arap Emirlikleri şeyhinin oğlu seks partisinde öldü

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; ihbar üzerine Kasimi’nin Knightsbridge semtindeki evine giden acil servis ekipleri, evde çok sayıda uyuşturucu madde tespit etti. Gazeteye demeç veren yakın kaynaklar, 39 yaşındaki erkek giyim markası patronu Kasimi’nin ölü bulunduğunu, evde uyuşturucu ve seks partisi yapıldığını da kayıtlara geçti. Ancak Londra polisinden bu konuda ne bir yalanlama ne de teyit geldi. 

The Sun’a konuşan kaynak, evdeki davletlierin uyuşturucu aldığı ve cinsel ilişkiye girdiği bir parti içinde olduklarını belirtti. Şeyh Halid’in aldığı yüksek doz uyuşturucudan sonra ölmüş olabileceği iddialar arasında. Polis, yaşanan olay ile ilgili olarak soruştıurma başlattı ve teşkilata da sessiz kalmaları hususunda emir verdi.

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ’NDE BAYRAKLAR YARIYA İNDİRİLDİ

Şeyh Halid’in ölü bulunduğu ev, 90 milyon pound’a satılan evlerin bulunduğu bir yerde yer alıyor. Şeyh Halid’in arkadaşı ve eski iş ortağı Elliott Frieze, dün gece bir açıklama yaparak, “Olduk.a çalışkan ve yetenekliydi. Harika bir insandı” ifadelerine yer verdi.

Şeyh Halid’in doğduğu Şarika kentinde üç gün ulusal yas ilan edilirken, bayraklar yarıya indirildi. Sosyal medyada, diğer oğlu Şeyh Muhammed Bin Sultan El-Kasimi Bin Sultan El-Kasimi’yi 1999’da henüz 24 yaşındayken yitiren Dr. Sultan bin Muhammed El-Kasimi’ye başsağlığı mesajları yağdı.

ŞEYH HALİD BİN SULTAN EL-KASİMİ KİMDİR?

Şeyh Halid bin Sultan El-Kasimi, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Şarika kentinde dünyaya geldi, dokuz yaşında İngiltere’ye taşındı.

Kent şehrindeki prestijli Tonbridge School’da eğitim gören Şeyh Halid, Londra’daki Imperial College’da Fransızca ve İspanyolca öğrendi.

Sonrasında mimarlık okuyan ve moda eğitimi aldığı Central Saint Martins’e devam eden Şeyh Halid, 2008’de Qasimi Homme adlı erkek giyim markasını kurdu.

Arkadaşı Perulu fotoğrafçı Mariano Vivanco, Instagram hesabından Şeyh Halid’in fotoğrafıyla paylaştığı mesajda, “Sen her zaman benim meleğim olacaksın. Huzur içinde yat” yazdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı