GündemMagazin

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ünlü oyuncusundan tecavüz sahnesi itirafı!

ATV ekranlarında yayınlanan kadrosunda Murat Ünalmış, Hilal Altın Bilek, Kerem Alışık, Hande Soral gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten karakterine hayat veren Selin Genç dizideki tecavüz sahnesi ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

TECAVÜZ SAHNESİ İLE İLGİLİ KONUŞTU

Tv100’deki habere göre, kariyerinde ilk dizi deneyimini Bir Zamanlar Çukurova ile yaşayan 26 yaşındaki oyuncu diziyle ilgili çarpıcı itirafta bulundu.

Güzel oyuncu dizide tecavüz sahnesiyle ilgili aylar sonra ilk kez konuştu. 32. bölümde Gülten’in Ercüment tarafından tecavüze uğradığı sahne için çok zorlandığını söyledi.

“UMARIM HAKKINI VERMİŞİMDİR”

Sahne için konuşan Genç “Ben çok ağır performans sahneleri çektim. Umarım hakkını vermişimdir. Özellikle tecavüz sahnesi beni çok zorlamıştı.” dedi.

Acılı bir süreç olduğunu anlatan Genç “Bunu deneyimlemedim ama bunu deneyimleyen insanlarla konuşmak, onların acılarını paylaşmak, neye benzediğini keşfetme süreci çok acılıydı benim için.” diye konuştu.

‘BENİM İÇİN PSİKOLOJİK OLARAK SIKINTILIYDI’

Sahne öncesindeki psikolojik durumuyla ilgili Genç “Performanstan önce psikolojik olarak öncesi sıkıntılıydı benim için.” sözleriyle anlattı.

Güzel oyuncu “Bir Zamanlar Çukurova”da Vahide Perçin ve Kerem Alışık gibi usta isimlerle aynı seti paylaşmanın gururunu yaşadığını belirtti.

Dizinin geçen haftalarda yayınlanan bölümlerinde evlenen genç, kalbinin dolu olduğunu itiraf etti.