Genel

Binomo Android Mobil Uygulama İncelemesi

Sponsorlu içerik

Binomo online işlem platformu Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede son dönemde popülerliğini artırdı. Ek gelir elde etmenin akıllı yollarından biri olan Binomo ile günlük yapılan işlem rakamı 1 milyona ulaştı. Bu büyümenin arkasındaki en temel nokta ise online ticaret platformu Binomo’nun, derin bir yatırım bilgisine sahip olmaya ihtiyaç duymadan tasarrufların yatırıma yönlendirilmesini sağlaması yatıyor.

Yatırım işlemleri masaüstü cihazlar üzerinden yapılabildiği gibi Android ve IOS Binomo mobil uygulamaları üzerinden de hızlıca yapılabiliyor. Özellikle Android cihazları üzerinden Binomo’da işlem yapmak isteyenlere özel detaylı bir rehber hazırladık. Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüze sahip Binomo mobil uygulamasında hangi işlemlerin nasıl yapılabildiğini bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

1. Ana Menü Görünümü ve İşlemler

Binomo Android mobil uygulamasını açtığınız anda ilk olarak bir ana menü ile karşılaşacaksınız. Bu menüden işlem yapabilir, hesaplarınızdaki bakiyeyi görüntüleyebilir, ihtiyaç durumunda Binomo destek ekibiyle sohbet edebilirsiniz. Üstelik hesabınıza para yatırmak isterseniz de kolaylıkla alt kısımda yer alan “Yatırma” butonundan işlem yapabilirsiniz.

Ana menüde ilk sırada yer alan İşlemler seçeneğine tıkladığınızda ise demo ve gerçek
hesabınızda yaptığınız son işlemleri ve sonuçlarını görebilirsiniz.

2. Bakiye Görüntüleme (Binomo Para Çekme ve Yatırma)

Binomo hesabınıza ait bakiye görüntülemek Android uygulamada oldukça kolay. Ana menüden “Bakiye” sekmesine tıklayarak hesabınızdaki mevcut paranızı görebilirsiniz. Üstelik İşlem Geçmişi kısmında ise Binomo hesabınıza yaptığınız para yatırma veya para çekme işlemlerini de görüntüleyebilirsiniz. Bakiye sekmesinden hesabınıza para yatırmanız ve para çekme emri girmeniz de mümkün.

3. Binomo Destek

İnternette yazılan pek çok yorumu incelediğimizde Binomo destek ekibine ulaşmak mümkün
mü, nasıl yardım alabilirim gibi sorular görüyoruz. Ana menüden Destek bölümüne tıklayınca
karşınıza canlı sohbet, sıkça sorulan soruların yer aldığı yardım merkezi karşınıza çıkıyor.

Biz Sohbet sekmesine tıklayarak Binomo destek ekibine ulaşmaya çalıştık. Mesajımıza yanıt
almamız yalnızca 12 saniye sürdü. Binoma Canlı Destek ekibinin ne kadar hızlı olduğunu siz
de denemelisiniz.

4. Binomo Para Yatırma

Ana menüdeki “Yatırma” butonundan Binomo hesabınıza para yatırma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Para yatırmak için öncelikle ödeme yöntemini seçmelisiniz. Her ülkede farklılık gösteren ödeme yöntemleri Türkiye’de oldukça çeşitlilik gösteriyor. Farklı ödeme kuruluşlarının yanı sıra banka kartınızla da kolaylıkla hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Biz Mastercard ile ödeme yapmayı seçtik ve bir sonrakiadımda yatırmak istediğimiz tutarı seçtik. Yatırmak istediğiniz her tutara özel bonusları da görebildiğiniz ekrandan kolaylıkla tutarı seçip para yatırma adımını tamamlayabilirsiniz.

 

5. Fiyat grafiği ve işlem açmak

Binomo android mobil uygulamasında bir varlığın değerini görmek ve fiyat değişikliğini grafik üzerinden takip edebilmek oldukça anlaşılır. Biz Altın’ın fiyat değişimini yandaki grafikte anlık takip etmeye başladık. Bu ekrandan işlem aşabilmek oldukça hızlı biri şekildeyapılabiliyor. Önce fiyat değişimini öngörmek istediğiniz Zaman aralığını ardından işlem için yatırım tutarınızı seçip fiyat hareketinin aşağı veya yukarı yönlü olacağını öngörebilirsiniz.

Örneğin Euro/Dolar paritesindeki fiyat değişimi için 800 TL’lik bir işlem açtık ve fiyatın tahmin ettiğim
süre zarfında aşağı yönlü gideceğini öngördük. İşlemi açtığımız noktayı Binomo mobil uygulaması otomatik olarak işaretleyerek fiyatın başlangıç seviyesinin altında mı üstünde mi olduğunu kolaylıkla grafikte gösteriyor.

Şayet farklı bir varlığın fiyatını takip edip işlem açmak isterseniz de varlığın adına tıklayabilirsiniz. Ardından açılan listede hesabınızın statüsüne uygun olarak işlem açabileceğiniz varlıkların listesini bulabilirsiniz. Bu varlıklardan birini seçip kolaylıkla varlığın fiyat grafiğini görüp, yatırım yapabilirsiniz.

6. Hesabınızın Statüsü

Hesabınızın seviyesini Durum sekmesinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu sayede sizi bekleyen para çekme süresi, işlem karlılığı ve sigorta gibi seçeneklerden faydalanıp faydalanmadığınızı kontrol edebilirsiniz. Binomo ’nun 4 farklı hesap türü olduğunu unutmayın. Bu hesap seviyeleri -Demo-Standard-Gold ve VIP olarak sıralanıyor. Her birinin özelliğini Binomo Android uygulamasından da kontrol edebilirsiniz.

Android cihazlar için özel olarak geliştirilen Binomo mobil uygulamasını Google Play’den
indirebilirsiniz.  Google Play Store’dan indirmekte herhangi bir sorun yaşarsanız Binomo
mobile uygulamasını resmi web sitesinden kolaylıkla buradan indirebilirsiniz:

https://binomo.com/tr/promo/android/

Tüm bunların yanında unutmamak gerekir ki, her yatırım kararı farklı ölçülerde risk taşır.
Yatırım kararı vermeden bu riskleri tespit edip önceliklerinize uygun olarak hareket etmelisiniz.

Sponsorlu içerik