10 Eylül 2017 Pazar 10:27
Gerilim dolu dakikalar yaşamanız için güzel bir alternatif

Sponsorlu içerik:

Yönetmen koltuğunda oturmasının yanı sıra aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenen İlker Sarı ve oyuncu kadrosunu oluşturan Cemal Hünal, Ekin Türkmen, Ebru Sarıtaş, Ruhi Sarı, Selahattin Taşdöğen gibi isimlerin oyunculuk performansıyla göz doldurmayı hedefleyen gerilim türündeki film benzersiz, 15 Eylül 2017’de vizyona girerek sinemaseverlerle buluşmayı bekliyor. Aynı zamanda sitemizden de rahatlıkla izleyebileceğiniz film, vizyona girmesine sayılı günler kala oyuncu kadrosu ve konusu ile heyecanla beklenen filmler arasına girmiş durumda.

Çekimleri Konya’da yapılan film, 87 günlük bir süreç içerisinde çekildi. Konusuyla da dikkatleri üzerine çeken film, gerilim kategorisindeki filmlerden hoşlananlar için güzel bir alternatif olarak vizyona gireceği günü beklemeye devam ediyor. Fragmanını izleyerek dahi gerilim filmi olmasının hakkını verdiğini hissedecek, vizyona girmesini dört gözle bekleyeceksiniz. Sitemiz üzerinden de rahatlıkla ve kesintisiz bir şekilde, aynı zamanda yüksek görüntü kalitesiyle ulaşımınıza sunulacak olan film, film izleme listenize gerilim dalından bir giriş yapabilecek niteliktedir.

Kendi halinde, sıradan bir eczacının hayatı etrafında dönen film, bahsedilen eczacının gece nöbeti tuttuğu bir sırada başına gelen talihsiz bir kaza ile başlıyor. Geçirdiği kaza sonrasında yaşadığı ağır hayati tehlike sonucu çıktığı zor bir ameliyattan sonra eczacının karakteri ve davranışları tamamen değişmiştir. Bu süreçten sonra bir nevi ruhani boyuta adım atan, kendini sorgulamaya başlayan eczacı adam, sürekli bir gerçeği arama kaygısında hayatını ve benliğini sorgulamaya devam eder. Benliğini ve hakikati sorgulayıp bulmaya çalıştığı bu süreç kendisi için oldukça zor olmasının yanı sıra, yanındakiler ve sevdikleri için de oldukça zor olacaktır.

Geçirdiği kaza sonucu benliğini sorgulamaya ve bulmaya çalışan eczacı adamın geçirdiği sürede gerilim sahnelerinin tadını çıkarabilir, film izleme listenize gerilim kategorisinden giriş yapan film ile heyecan dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Aynı zamanda usta oyuncuların göz dolduran oyunculuk performansları ile de heyecanın doruklarına çıkabilirsiniz. Kaliteli Efektler

Yalnızca oyuncu seçimiyle değil, başarılı müzik seçimleri ve kaliteli görüntü seçenekleriyle daha vizyona girmeden pek çok eleştirmen tarafından ödül alacağı düşünülen , gerilim türünde film sevenler için oldukça güzel bir alternatif olarak vizyona gireceği gün için geri sayımı başlatmış durumda. Vizyona girdikten sonra, sitemiz üzerinden de rahatlıkla ve kesintisiz film izleme seçeneğine ulaşacağınız film, gerilim türünün başarılı yerli filmlerinden biri olma yolunda oldukça iddialı gözüküyor da denilebilir. Fragmanı dahi sizi oldukça etkileyecek film, gerilim kategorisinin yerli yapımları arasına adını yazdırıp, gerilim türünde film sevenler için oldukça iyi bir alternatif olarak beğenilerinize sunulacaktır. Yalnızca oyuncu kadrosuna bakıldığında dahi izleme isteği uyandıran gerilim türünün başarılı örneklerinden biri olacağa benzeyen film, benzersiz izle seçeneği ile sitemiz üzerinden beğenilerinize sunulacak, gerilim dolu dakikalar yaşamanız için güzel bir alternatif olarak bulunacaktır.