Elektronik Güvenlik Sistemleri ile Huzurlu Yaşam

Elektronik Güvenlik Sistemleri ile Huzurlu Yaşam

Dünyanın her yerinde güvenlik en büyük sorun olmaya başlamıştır. Nüfusun artması, şehirlerin kalabalıklaşması, olayların çoğalmasına neden olmaktadır. Bunun için ilk başta şehir güvenlikleri için KGYS ile kentler için güvenlik önlemleri alınmaya başlanmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, güvenlik tedbirlerinin alınmasını kolaylaştırmış ve seçenekleri çoğaltmıştır. Günümüzde her yerde güvenlik kamera sistemleri kullanılmaktadır. Bina güvenliklerinin sağlanması için, binalara girişler, turnike sistemleri ile kontrol altına alınmakta veya kartlı geçiş sistemleri ile tüm giriş yapanlar kayıt altında tutulabilmektedir. Farklı olaylara karşı alarm sistemleri kullanılmakta ve anında müdahale edilmesi amaçlanmaktadır. Güvenlik tedbirleri olarak tüm iş yerleri için yangın alarm sistemleri kurulması zorunluluğu getirilmeye çalışılmaktadır.

Yaşam Alanlarınız Güvende mi?

En çok yaşanılan olay hırsızlık olayıdır. Özellikle iş yerleri için hırsız alarm sistemleri kullanımı önerilmektedir. Bu tür olayların önlenebilmesi için, geçiş kontrol sistemleri ile giriş yapanların görüntü ve kimlik bilgileri kayıt altına alınabilmektedir. Personel Takip Sistemi bu işlemler için oldukça yaygın kullanılmaktadır. Gizlilik durumu olan yerlere girişler için kartlı veya şifreli geçiş sistemleri kullanılarak güvenlik tedbirleri artırılmaktadır. Büyük iş merkezleri veya özel organizasyonlar için turnike sistemleri kişilerin girişlerini düzenlemek ve sayı alabilmek için önem taşımaktadır. Kamu kurumları ve özel site girişlerinin kontrol edilebilmesi için, plaka tanıma sistemi kullanılmakta, geçişlerin düzenli yapılabilmesi için bariyer geçiş sistemleri ile desteklenmektedir. Bireysel binalarımızda ise, binaya girişlerin kontrol edilebilmesi için görüntülü diafon sistemleri kullanılmaya başlamış ve gelen kişi kameradan görüldükten sonra kapının açılması sağlanmaktadır.

Profesyonel Elektronik Güvenlik Sistemleri Hizmetleri

Gazi Information Teknoloji San. ve Tic. A.Ş her türlü elektronik güvenlik sistemlerinde hizmetlerini özenle vermektedir. Geçiş kontrol sistemleri ile girişlerdeki güvenlik seviyesini yükseltmektedir. Araçlarla ilgili olarak otopark otomasyon sistemleri ile hangi araçların girdiğini, kaç araç olduğunu tespit edebilmektedir. İş yerlerinde personel takibi için PDKS sistemlerini başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Tüm elektronik güvenlik sistemlerini uzman kadrosu ile profesyonelce yapmaktadır. Kaliteli hizmet üretebilmek için, yapısal kablolama sistemlerinin düzenli çalışması için, network sistemleri uzmanları tarafından hesaplanarak yapılmaktadır. Mükemmel altyapı hizmetleri için ışık hızında veri aktarımı için fiber optik sistemler kullanarak referanslarını sürekli arttırmaktadır. Tüm Elektronik Güvenlik Sistemleri ihtiyaçlarınız için sizlere profesyonel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Ücretsiz Keşif avantajını kullanarak sizde bu hizmetlerden en verimli şekilde yararlanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 23:37
YORUM EKLE