Amazon.com.tr'den kartsız online alışveriş dönemi ile büyük kolaylık

Amazon'dan yapılana açıklamaya göre, Amazon.com.tr müşterileri artık anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapabilecek.Müşteriler, Türkiye genelindeki anlaşma sağlanan mağazalardan satın alacakları 25 TL, 50 TL ya da 100 TL tutarındaki kodlarla, bakiyeyi hesaplarına nakit olarak aktararak banka veya kredi kartı bilgilerini paylaşmadan amazon.com.tr üzerindeki elektronik ürünlerden bebek ürünlerine kadar yüzlerce ürüne kartsız alışveriş kolaylığıyla erişebilecek.

BİLİM VE TEKNOLOJİ 22.10.2019, 16:30 23.10.2019, 15:25
Amazon.com.tr'den kartsız online alışveriş dönemi ile büyük kolaylık

Amazon.com.tr, banka veya kredi kartı olmadan online alışveriş yapmayı sağlayan yeni hizmetini kullanıma açtı.

Amazon.com.tr Ülke Müdürü Richard Marriott, "Yeni hizmetimiz sayesinde artık kullanıcılarımız amazon.com.tr üzerinden kredi ya da banka kartı olmadan alışveriş yapabilecek" dedi

Açıklamada görüşlerine yer verilen Amazon.com.tr Ülke Müdürü Richard Marriott, amazon.com.tr olarak kullanıcıların alışveriş deneyimini zenginleştirmek adına yenilikçi hizmetler geliştirmek için sürekli çalıştıklarını belirterek, "Yeni hizmetimiz sayesinde artık kullanıcılarımız amazon.com.tr üzerinden kredi ya da banka kartı olmadan alışveriş yapabilecek. Anlaşmalı mağazalar üzerinden piyasaya sürdüğümüz kartlar ile müşterilerimiz daha fazla ödeme seçeneğine sahip olurken, tercih ettikleri yöntemle ödeme yaparak online alışverişin keyfini çıkaracak." ifadelerini kullandı.

Amazon.com.tr kartsız online alışveriş dönemini resmen başlattı. Peki, Amazon üzerinden banka ve kredi kartsız nasıl alışveriş yapacaksınız? Hangi mağazalarla anlaşma sağlandı?

Amazon.com.tr, banka veya kredi kartı olmadan alışveriş yapılabilen yeni hizmeti sayesinde, site üzerinden erişilebilen bakiye yükleme alanı ile Amazon.com.tr müşterileri, anlaşmalı Teknosa, Carrefour ve BİM mağazalarından aldıkları kod ile Amazon hesaplarına yükleme yapabilecekler.Müşteriler satın alacakları 25 TL, 50 TL ya da 100 TL tutarındaki kodlarla bakiyeyeyi hesaplarına nakit olarak aktararak banka veya kredi kartı bilgilerini paylaşmadan Amazon üzerindeki yüzlerce ürüne kartsız alışveriş kolaylığıyla erişebilecek.

Yorumlar (0)