Bilim

Proji Haberleri: İzmir’de Dijital Ajans Konusunda Başarısını Kanıtlayan Proji Gözünü 2020’ye Çevirdi

2015 yılında İzmir’de kurulan, dijitalleşmenin ve dijital dünyada zirveye ulaşmanın adresi olan Proji, dijital hizmetler konusunda başarısını kanıtlayan ekibiyle birlikte gözünü 2020’ye çevirdi. Her biri kendi alanında uzman olan profesyonel çalışanları ile sosyal medya yönetimi, video içerik yönetimi, online itibar yönetimi, dijital pazarlama, web sitesi tasarımı, Google SEO ve Google reklamları hizmetlerini veren Proji, 2020 yılında da sektöre adını altın harflerle yazdırmak için çalışmalarına başladı bile.

Kurumsal firmalara ve markalara dijital çözümler sunan, işletmeleri dijital ortamda zirveye taşıyan ve tamamen müşteri odaklı olarak çalışan Proji’de 2020 çalışmaları başladı. Proji’nin önümüzdeki sene de kurumsal firmaların ve markaların en çok çalıştığı ajans olması bekleniyor.

Profesyonel Ekiple Hızlı Sonuç İçin Proji

Yaklaşık 10 kişiden oluşan Proji ekibi, müşterilerine profesyonel hizmet ve hızlı sonuç garantisi veriyor. Bugüne kadar Proji’den hizmet alan firmalara hızlı ve detaylı raporlama sunulan bu ajansta, her ay sonunda detaylı olarak raporlamalar gerçekleştirilmekte ve firmaların bilgisine sunulmaktadır. Bu raporlama sonunda, çalışmaların neticesinde katedilen yol açıkça ortaya konuluyor ve yeni yol haritaları belirleniyor. Dolayısı ile Proji ile birlikte çalışmak, hızlı bir yükselişi ve dijital başarıyı beraberinde getiriyor. Firmalar adım adım başarıya ulaşırken, Proji de kalite standartlarını her geçen gün yükselterek yeni fikirlerle sektöre katkıda bulunuyor. Sizde Proji’nin profesyonel ekibiyle tanışmak için https://proji.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet, Sürekli Ulaşılabilirlik

Proji, hizmet sektörüne adım atarken kalite unsuruna önem vererek yola çıkmış olan ve bu sebeple bünyesinde alanının en iyisi olan isimleri almış olan dijital bir ajanstır. 2015 yılından beri faaliyet gösteren ve o günden bu güne kadar kalite anlayışından asla sapmayan Proji, hizmette kalite sunmanın yanında hızlı çözümler üretmeye, alternatif görüşler sunmaya ve verimli bir şekilde hızlı hizmet vermeye devam ediyor.

Temel çalışma ilkesi, müşterilere hızlı ve verimli hizmet sunmak olan Proji, sorunla karşılaşıldığında ya da bir kriz ortamı meydana geldiğinde sürece hızla dâhil oluyor ve profesyonel ekibi ile birlikte müdahaleyi gerçekleştiriyor. Dijital ortamlar, her an her şeyin yaşanabileceği ve beklenmedik anlarda krizlerin meydana gelebileceği platformlar olduğundan Proji, sürekli olarak ulaşılabilir olmaya önem veriyor. Bu sebeple Proji, müşterilerinin sürekli olarak ulaşabileceği ve destek alabileceği kaliteli bir ajans olarak ön plana çıkıyor. Sizde eğer İzmir’de profesyonel işinde deneyimli bir dijital ajans arıyorsanız https://proji.com.tr/izmir-dijital-ajans/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Çeşitliliği İle Çözüm Ortağınız Proji

Proji, müşterilerine online ortamlarda çeşitli hizmetleri veren bir ajans olarak çalışmalarını yürütüyor ve her geçen gün hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Bu sebeple 2020 yılında da internet dünyasına dair tüm çözümler için Proji ön plana çıkıyor.

Web tasarımından grafik tasarımına, sosyal medya yönetim hizmetlerinden SEO çalışmalarına, internet reklamları hizmetlerinden tüm sosyal medya reklamları hizmetlerine kadar her bir hizmetin verildiği Proji ile online ortamda göz önünde olmak çok kolay. Dilerseniz Proji’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte web sitenizi Google ve diğer arama motorlarında en üst sıraya çıkartabilir, dilerseniz de markanızın sosyal mecralardaki tanınırlığını arttırarak kalıcı olabilirsiniz. Ve dilerseniz de markanızın sosyal mecralarda yer alacak video ve fotoğraflarının prodüksiyonunu Proji aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerine sürdürülebilir ve kombine hizmetler veren Proji, 2020 yılında da sektörün öncüsü olmaya aday gösteriliyor. Eğer siz de markanızın sınırlarını aşmak istiyor, online ortamda başarıyı yakalamak; kalıcı olmak istiyorsanız Proji’nin tekliflerinden yararlanabilir, hemen bugün dijital ortamlarda ‘ben de varım’ diyebilir ve her zaman kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın