Magazin

Beyazıt Öztürk’ten O Ses Türkiye’ye dair açıklama!

Ünlü sunucu Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye ve diğer projeleri ile ilgili merak edilenleri yanıtladı.

Yıllardır televizyon ekranlarının en sevilen sunucularından olan Beyazıt Öztürk, bu yıl yapılacak ve iptal edilen programlar ile ilgili açıklama yaptı. Pandemi sürecinde pek çok projenin iptal edildiğini söyleyen ünlü sunucu insanların mizaha ihtiyacı olduğunun altını çizdi.

Baltalimanı’nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beyazıt Öztürk, karantina dönemini herkes gibi evinde geçirdiğini anlatarak “Ben de evde yemek, ekmek yapanlardanım. Çok güzel yaprak sarmayı öğrendim. Yeteneklerimizi keşfetme anlamında etkili bir dönem oldu” diye konuştu.

ÇOĞU PROJE İPTAL EDİLDİ

Geçtiğimiz günlerde Bebek’te objektiflere takılan Beyaz, yeni bir şov programı üzerinde çalıştıklarını belirterek, ” İbrahim Büyükak’la yine şov tarzında bir program olacak” demişti. Ekranı özlediğini ifade eden şovmen, “Bir şeyler yapacağız ama en iyisini yapmamız lazım. Pandemiden dolayı seyircili program yapamıyoruz. Bu yüzden birçok program iptal oluyor. Hastalık bitse, her şey normale dönse, konuşmak çok daha kolay olacak” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu