GündemMagazin

Best Model birincisi, oyuncu Onur Seyit Yaran silahlı saldırıya uğradı!

Best Model birinciliği de kazanmış oyuncu Onur Seyit Yaran, İstanbul Şişli'de arkadaşı tarafından silahla vuruldu. Saldırıyı yapan kişi olay yerinden kaçarken, Yaran'ın hastaneye kaldırıldığı bildirildi. 

Aynı zamanda dizi oyunculuğu yapan ve 2016 Best Model Türkiye ve Best Model Of The World yarışması birincisi Onur Seyit Yaran ve 2 arkadaşı arasında sokakta yürüdükleri sırada tartışma çıktı. Tartışmanın ardından 3’lü arasında çıkan kavgada arkadaşı Yaran’a doğru tek el ateş etti.
Silahtan çıkan kurşun dizi oyuncusunun omzuna isabet etti. Silahlı saldırgan olay yerinden kaçarken Yaran düşerek yere yığıldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan oyuncu ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Oyuncunun hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Onur Seyit Yaran kimdir?

Onur Seyit Yaran, manken ve dizi oyuncusudur. 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Fitness ile ilgilenen Yaran milli bir satranç oyuncusu olup 8 yıl kadar lisanslı futbol oynamıştır. Yaran, 2016 yılında Best Model Türkiye ve Best Model of The World birincisi seçilmiştir.