Magazin

Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu hakkında bomba iddia!

Ünlü oyuncular Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu hakkında magazin gündemine bomba gibi düşecek bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz ay Ali Yörenç ile ayrılan Berrak Tüzünataç’ın Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı konuşuluyor. Kaygılaroğlu’nun sosyal medya paylaşımı ise bu iddiayı güçlendirdi.

Son olarak ‘Sefirin Kızı’ dizisinde Gediz karakterini canlandıran oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun, aradığı aşkı nihayet bulduğu iddia edildi. Uraz Kaygılaroğlu’nun adı son zamanlarda Berrak Tüzünataç ile anıldı.

AŞKLARINI İLAN ETTİLER

İki ünlü ismin beraberliği hakkında iddia ortaya atılmıştı ancak bir kanıt ortaya çıkmamıştı. Ve sonunda aşklarını sosyal medya paylaşımıyla ilan ettiler.

SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Uraz Kaygılaroğlu, Instagram hesabından “Uyanmam” adlı şarkıyı paylaştı ve Berrak Tüzünataç’ı etiketledi. Şarkının sözleri ise şöyle; “Bir düş gördüm, sen ben vardık, gamsız bomboş hovardaydık. Telaş korku, bilen yoktu.. Sevişmek tek derdimiz oldu..”

Uraz Kaygılaroğlu’nun bu hareketi sosyal medyada ‘ilan-ı aşk’ olarak algılandı. Kaygılaroğlu geçtiğimiz senelerde Melis İşiten ile ayrılmış ve adı pek çok kez farklı isimlerle anılmıştı.